Ožkos

Moderators: saulius, dage

Hora
Posts: 776
Joined: Sat Jan 05, 2013 9:11 pm
Location: Pajūris
Contact:

Re: Ožkos

Post by Hora »

tiek tam neomostasanas tiek tam Bayofly- piretroidų grupės medžiaga t.y ta pati panelė tik kita suknelė. Kiek prisimenu anksčiau neomostanu leido melžiamus gyvulius purkšt. Matyt, kažkas išlindo, tai pakeitė pavadinimą ir vėl parduoda.
Užpiltas galvijams, ciflutrinas(Bayofly) per kelias valandas pasiskirsto visame kūno paviršiuje.
kaip pasiskirsto? Kailis neegzistuoja atskirai nuo karvės..
Mokaisi, mokaisi, ir vis vien durnas miršti.
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Ožkos

Post by lugne »

Tada liuks, vadinasi Ričardas gali tą pieną gerti.
Jurga Stoškutė
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Ožkos

Post by lugne »

Mano ožkos nenori pačios ganytis nors tu patrūk. Ganykla aptverta taip, kad galėtų laisvai pareit į tvartą kada nori. Bet jos nori visada būti tvarte arba prie jo. Tiek avys, tiek veršiukai išeina pasiganyt po kelis ar net keliolika kartų per dieną, o ožkos trinasi apie tvartą ir mekena. Nuvedu į ganyklą - lyg ir skabo kažkiek žolės, tik aš apsisuku eit, parlekia pirmiau manęs ir vėl apie tvartą trinas, gailiai mekena ir į akis žiūri - kada gi duosi ėst? Jau kelias dienas tvarte dienos metu nepalieku jokių pašarų, galvoju gal susipras pagaliau, kur žolė auga. Rezultato kol kas nėra. Jos gatavos badu nusimarint, bet pačios ponios ganytis neis.
Bandžiau rišt - suka ratu ir rėkia, tik ožiukai kažkiek ėda. Tai negi aš jas dabar turėsiu ganyt visą laiką? Net ir kai aš ganykloj būnu, po 15 min. jos jau namie. Galvojau kad avis durnas gyvulys, ale pasirodo ožka....
Jurga Stoškutė
nawjia
Posts: 1020
Joined: Sat Oct 23, 2010 8:20 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Ožkos

Post by nawjia »

Tai jos tave gal laiko bandos alfa ir mano, kad ten kur tu - ten ir maistas...ir kad tavo darbas yra jas vesti ten, kur galima gerai paėsti :lol:
`šėršė lia fam`
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Ožkos

Post by lugne »

Aha, tada darysim susirinkimą ir rinksim naują vadą. Dar su Hora sutarėm, kad atsiųs ji savo nuotrauką (nes ožkos tai iš jos) ir aš tą nuotrauką iškabinėsiu visam beržyne :lol:
Jurga Stoškutė
Hora
Posts: 776
Joined: Sat Jan 05, 2013 9:11 pm
Location: Pajūris
Contact:

Re: Ožkos

Post by Hora »

kad atsiųs ji savo nuotrauką

nuotrauką portretinę, ar visu ūgiu? :roll:

Išsiunčiau ožkas įožkų rojų (krūmynai, karklynai) -o jos jo nenori? Nu velnio padaras, dar neduok tu dieve, atgal pareis...
Mokaisi, mokaisi, ir vis vien durnas miršti.
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Ožkos

Post by lugne »

Rojus nakciu prasdeda, kap tvartan ataina ciej karklai, o dzienų - kokis ty rojus, jei raikia pacom aic graužč :)
Jurga Stoškutė
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Ožkos

Post by lugne »

Ir cik dar supratau, kad gi tavo ožkos mūsiškai tai nesupranta, jom žemaitešką rek kalbėt
Jurga Stoškutė
Hora
Posts: 776
Joined: Sat Jan 05, 2013 9:11 pm
Location: Pajūris
Contact:

Re: Ožkos

Post by Hora »

kap tvartan ataina ciej karklai,
diel to ir trinasi apie tvartą, laukia kol bus aptarnautos. :lol:
Mokaisi, mokaisi, ir vis vien durnas miršti.
inga30
Posts: 980
Joined: Fri Jan 21, 2011 7:25 pm
Location: Kaunas romainiai
Contact:

Re: Ožkos

Post by inga30 »

O nebandei ganykloj viena paristi ir palikti, kitos turetu pasilikti, mano irgi vienos nenori buti , bet viena pririsus kita lieka kartu su prirista, o poto pripras gal :))
Post Reply

Return to “Ožkos”