Susitikimas, mainai Vingio parko Botanikos sode 2012

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by Mama Smilga »

Buvau nustebinta savo "piktžolių" paklausa. Štai ir idėja nieko neužauginusiems naujokams - pririnkit rudens mainams sėklų gamtoje. Pavyzdžiui, aš savo aplinkoje nerandu plautės. Daugelis nepažįstame vertingų laukinių augalų. O pasisėsim - ir susipažinsim.
sarunas_
Posts: 27
Joined: Sat Oct 22, 2011 10:07 pm
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by sarunas_ »

Viskas buvo gerai, bet rauginti Rasos topinambai buvo tai dėl ko buvo verta sukart 300 km :D
MaryteN
Posts: 307
Joined: Sat Dec 25, 2010 3:54 pm
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by MaryteN »

Rasa, labai įdomiai rauginat, džiovinat. Papasakokit temoje "atsargos žiemai" kuo smulkiau, kaip tą darote, kokį džiovintuvą naudojate.
Dar, kas turėjote džiovintų pastarnokų, kiaulpienės šaknų, papasakokit kokiu džiovintuvu džiovinate. O kaip kiaulpienes nulupti, supjaustyti, jos gi tepa?
Žodžiu visi, kas turite patirties džiovinime, pasidalinkite.
Žalia
Posts: 5
Joined: Tue Oct 04, 2011 1:17 pm
Location: Vilnius/VINGIO sodas
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by Žalia »

Image

Image

Image
Aida Mitkienė
Žalia
Posts: 5
Joined: Tue Oct 04, 2011 1:17 pm
Location: Vilnius/VINGIO sodas
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by Žalia »

Image

Image

Image

Image
Aida Mitkienė
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by Mama Smilga »

Aš nesišaipiau iš Eimutės idėjos. Ir tikrai vargau, mėgindama išsiaiškinti, kur kuris. Net nesupratau, ar buvo daugelis man įdomių žmonių, su kuriais forume puikiai bendravome. Atėjau susipažinti, tiksliau, pratęsti pažintį. O schema kartais (neisižeiskit, tik kartais) buvo tokia: o, cibuliai!! GALIMAAČIŪ!! Trys rankos krepšelyje... Nepažįstamos rankos. O vardas? Išgirstu trečią iš eilės vienodą vardą, žmogus nusuka veidą - net įžiūrėti nespėju - ir bėga kur įdomiau. A ko čia, Smilga neįdomi, bile cibulių darmai davė.

Ir tai ne organizavimo trūkumas, ne organizatorių kaltė. Štai Žalia man prisistatė iš karto abiem vardais. Ir taip pat su daugeliu labai šiltai pabendravome. Ačiū jiems.
nawjia
Posts: 1020
Joined: Sat Oct 23, 2010 8:20 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by nawjia »

Mama Smilga, tokie jau tie turgūs būna :) kai tiek žmonių, juolab tarpusavyje nepažįstamų - jau nebe mainai.

Tikrai neįvertinome čia forume, kad tiek žmonių ateis. Kągi - gyveni žmogus ir mokaisi.
`šėršė lia fam`
zoot
Posts: 684
Joined: Sun Feb 13, 2011 8:01 pm
Location: Kauno raj Karmėlava
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by zoot »

Džiaugtis reikia kad daug atėjo vans žmonės domisi ir jiems rūpi. Tai bendruomeniškumo išraiška . Kuo bendruomiškesni būsime tuo greičiau atsisakysime centralizuoto sėklų pardavimo kur platinami visokie mutantai. Juk pačių užaugintos sėklos ir yra kelias į nepriklausomybę ir laisvę. Ar kokia problema suorganizuoti? Juk susitikti galima ir stadione ar parke ar lauke ar patalpose.... Svarbu patiems be sistemos apsirūpinti sėklomis.
Valdas
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by Mama Smilga »

Nawjia,jūs man įdomi, bet nesusipažinome. Štai jūs sakot - mama smilga pasakojo... O aš net nežinojau, kad nawjia išvis atėjusi yra. Smagu, ar ne? Eimute,dage,gensa,inga30 - jūs buvote? O kur? Va taip, mielieji...
Laimis Žmuida
Posts: 1173
Joined: Wed Dec 17, 2008 1:00 pm

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by Laimis Žmuida »

Tai reikia padaryt daugiau nemokamu suejimu. Kad ir daigu ir sodinuku mainus pavasari. Arba forumo susitikima. Jei tik yra poreikis.
Post Reply

Return to “Sėklininkystė”