Susitikimas- paroda Jaunųjų gamtininkų centre 2015

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Registracija į parodą vasario 16 d.

Post by saulius »

Ei, Maryte, greitai registruokis į parodą! Ar reikės personaliai prašyt? :)
Saulius Jasionis
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Registracija į parodą vasario 16 d.

Post by Mama Smilga »

Iki būdavo atskiras staliukas vaišėms. O kaip dabar daryti tiems, kas dalyvaus parodoje - dėti vaišes prie savo stendo? Ar dalį šen, dalį - ten?
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Registracija į parodą vasario 16 d.

Post by saulius »

Tai va. Atskirai nerimta. Sakyčiau, kad reikia atskirt vaišes ir parodą, o prie stendo neduot valgyt, tik parodyt.
Saulius Jasionis
VIP ūkis
Posts: 63
Joined: Sun Mar 16, 2014 5:30 pm
Contact:

Re: Registracija į parodą vasario 16 d.

Post by VIP ūkis »

Kadangi pernai buvau pirmą kartą ir nebuvo stendų, tai nežinojau iš ko sėklas pasiėmiau, buvo sunku susigaudyti kas, kur, kieno, nes kai kurie sėklas buvo palikę ir kažkur išėję :). Man atrodo, kad jeigu daryti kiekvieno ūkio, kuris nori prisistatyti ir stendą, ir stalą, ir degustaciją šalia - būtų geriau, nes galima būtų ir pabendrauti, ir paragauti :)
Aš dar galėsiu atsivežti moliūgų saldainių ir džiovintų topinambų su trintais česnakais... Bandžiau rauginti topinambus ir ridikėlius. Ridikėliai labai skanūs gavosi, o topinambai bent jau man skanūs tik kelias dienas parauginti, o paskui nebe... Raugiau kaip agurkus.
Taip pat neriu servetėles ir mezgu krepšelius - rankinukus. Gal irgi tiktų pasireklamuoti prie ūkio :)
Ingrida Verbylienė
Riešė/Jauniūnai
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Registracija į parodą vasario 16 d.

Post by saulius »

Viską reklamuok. Nereikia užsiciklint vien ties daržovėmis, jeigu ūkyje gaminamas produktas - tinka. Juk viskas yra ūkis. Aš irgi atvešiu triušių vilnos gaminių. Patys triušiai tai nenori niekur važiuot.
Ir dar. Kas asmeniškai pažįstat ką iš mūsiškių - potencialių parodos dalyvių, bet nesilankančių forume, būkit geri, praneškit jiems ir paraginkit.
Saulius Jasionis
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Registracija į parodą vasario 16 d.

Post by Mama Smilga »

Nelabai supratau, Sauliau, kaip siūlai organizuoti degustaciją?
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Registracija į parodą vasario 16 d.

Post by saulius »

Kaip ir seniau, suneša visi ant stalo ir viskas. Nu kam tas individualizmas, ir taip jo per daug visur. Bet čia gal tik aš taip matau, darykit kaip jums geriau. Vistiek gi tik moterys atsineš kažkokių maistų, tai aš galiu ir neteisingai susigaudyt jų reikaluose.
Saulius Jasionis
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Registracija į parodą vasario 16 d.

Post by Mama Smilga »

Užpernai dėliojau pati užrašėlius su vardais prie svetimų sėklų. Pernai vėl stovėjo daug sėklų - siratėlių... Naiviai tikiuosi, kad šiemet taip nebus.
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Registracija į parodą vasario 16 d.

Post by Mama Smilga »

Bet juk įdomu, kokiame ūkyje kas pagaminta. Jei kas nedarys stendo, bet vaišių atneš - tikrai būtų neblogai, kad šeimininkėlė bent vardą ant stiklainiuko užlipintų. Gal aš norėsiu ją susirast, paklausinėt, ar forume susirašyt...
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Registracija į parodą vasario 16 d.

Post by saulius »

Nu va, geriau jau vardą. Aš pernai net nemačiau kas ten ko turėjo, likau neėdęs...
Saulius Jasionis
Locked

Return to “Sėklininkystė”