Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

modestulis
Posts: 753
Joined: Wed Apr 09, 2014 7:49 pm
Location: Širvintos
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by modestulis »

Kieno čia staleliai nuotraukose?
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by Mama Smilga »

Su spalvotais kukurūzais - Linos.Ž iš Vievio. "Kitoks daržas" - Eimutės. "Smilgų sodyba" su daržovių pusmėnuliais - mano.
jolitabal
Posts: 3
Joined: Fri Feb 27, 2015 1:56 pm
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by jolitabal »

Pats gražiausias vaizdas man buvo tuomet, kai profesorius pilstė dygiminų sėklas žmonėms tiesiog į saujas. Stovi jis ir aplink jį spiečius žmonių, ištiesę rankas....Ir jis tuo džiaugėsi, nes galėjo pasidalinti. Man atrodo, jei džiaugiesi duodamas, tuomet ir reikia duoti, bet, kitu atveju nereikia bijoti pinigų paprašyti, nes ir dykai imti nėra lemgva. Jei būtų prekiaujama sėklomis - būčiau norėjusi daaaaug jų prisipirkti, dykai išdrįsau paimti tik po keletą sėklyčių. Nebūtina keltis kainas, galima ir tiesiog šalimais dėžutę pastatyti, kad būtų galima atsidėkoti. Ta mugytė su sūriais ir duoniukais taip pat neblogai - yra ką parvežti lauktuvėms :)
Kodėl neatsivežiau nieko į tą bendrą ąsotį? - galvojau, kad nieko neturiu, galvojau, kad čia paprastos sėklos netinka, bet pasirodo galėjau bent jau gėlių, saulėgrąžų ir pan. sėklom pasidalinti. Ir nebijokit, kad tas ąsotis bus tik vandens pilnas - gal kažkas parašys daugiau forume, gal papasakos draugams. Daryti gera visada apsimoka. Vyno bus...
jolitabal
Posts: 3
Joined: Fri Feb 27, 2015 1:56 pm
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by jolitabal »

Pamiršau svarbiauia - labai ačiū už renginį! Šiais laikais labai mažai kur gausi ką nors dovanai. Palinkėsiu kitiems metams ir kuo daugiau duodančių ir kuo daugiau imančių.
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by Mama Smilga »

Dėkui už mintis, už šiltus žodžius
.Šiemet kaip niekad daug atsiliepimų.
Tiesą pasakius, man irgi norėtųsi parnešti lauktuvių namiškiams, kurių daug, ir visi laukia įspūdžių. Ir toks keistokas disonansas: parodos stalelį neklausę aprankioja (Sauliau, tau siūlų ir mezginių nenurankiojo ;) ?), o lauktuvių taip nepasirankiosi...
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by saulius »

Ne, man nenurankiojo :)
Saulius Jasionis
Post Reply

Return to “Sėklininkystė”