Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

lawriux
Posts: 14
Joined: Fri Mar 28, 2014 9:02 am
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by lawriux »

Gal kas galite pasidalinti daržų planavimo programos adresu - matyt neteisingai nusirašiau :(
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by saulius »

lawriux, pas mane galima atvažiuot bet kada- išmokysiu ko pats moku. Tuo labiau, kad jums netoli.
O daržų planavimo programa- tai Ritos nuo Aukštadvario? Kažkaip praleidau tą dalį.
Saulius Jasionis
lawriux
Posts: 14
Joined: Fri Mar 28, 2014 9:02 am
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by lawriux »

Ačiū, kokie jūs operatyvūs :)))
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by lugne »

[quote]viduje yra nepatogumo ir gėdos jausmas, kad aš kaip kempinė siurbiu kito žmogaus žinias ir patirtį negalėdama jam nieko už tai pasiūlyti.[quote]
Niekada nežinai kuo ir kam galėsi padėti, svarbu neužsisklęsti, neužgniaužti savyje ir neužmiršti dalintis ;)
Jurga Stoškutė
Lina.Ž
Posts: 22
Joined: Mon Jan 13, 2014 11:01 pm
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by Lina.Ž »

Sveiki visi, labai didelis ačiū už šventę organizatoriams ir visam Jūsų branduoliui. Esu įmonėje organizavusi keliones, kalėdines šventes ir tikrai žinau kiek jėgų tai kainuoja. Šventėje dalyvauju jau antri metai ir abu kartus labai patiko. Po prof.Svirskio anekdoto kolegė man visus šonus apžnaibė :D . Juk ji iš namų buvo pasiėmusi savo gamybos vyno, o ne vandens, bet aš jai neleidau atsinešti :oops: . Ant stalo tik užkandą, marinuotas rudmėses padėjome. Po pernai metų šventės man visi Jūs pasirodėte tokie sveikuoliai. Mes neturėjome sėklų, kad pasimainyti, atsivežėme lašinių, agurkų, naminės duonos. Kas duodavo sėklų, kvietėme pasivaišinti atsidėkodamos, tai dažnas sakė "mėsos nevalgantis" :shock: Kai grįžome namo, paragavau jos vyną, tikrai skanus, šiandien gėda, kad Jus nepavaišinome.
Visų pasiklausyti yra labai įdomu, na o kai perskaičiau, kad yra tokių kurie mokėsi pas Zepą Cholcerį (nežinau kaip lietuviškai rašosi), tai man akys išvirto. Youtube visus filmus apie jį pražiūrėjus. Bandau sklypo planą su tvenkiniu ir terasomis nusipiešti, tai tikrai būtų įdomu pasiklausyti, patarimų gauti. Na tikėsimės prikalbinsite ir dar daug kitų įdomių, patyrusių žmonių pasisakyti.
Tuos spalvotus kukurūzus auginau tik dėl užuovėjos darže. Rudenį visi kiemo vaikai rudenėlio šventei puokštes darė, per Kalėdas kiemo eglę padabinome, paukščiukus žiemą vaišinome. Valgyti neišdrįsau :P Pernai iš Štarulio pirkti kukurūzai labai patiko. Juos sodinau ne tik dėl užuovėjos, bet ir skaniai suvalgėme, saldūs. Iš Amerikos atvežtais kukurūzais pasidalino šventėje Gražvydas. Labai jam ačiū. Labai laukiu kada galėsiu juos pasodinti ir kokias burbuoles pasiseks užauginti. Kukurūzo sėkla didelė, ryškiai raudona.
Lina.Vievis
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by saulius »

Nu tai va, gražiausia... Koks sveikuolis gali negert gero vyno ar nevalgyt lašinių?
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by saulius »

Tuos kukurūzus iš Peru tai sėk kuo anksčiau į indelius, nes dideli jie, gali nespėt subrandint sėklų.
Saulius Jasionis
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by Mama Smilga »

A tai čia Gražvydo? Nu man jau irgi musėt "plionkė trūkus" buvo... Pamenu, kad kažkuris geras pažįstamas įgrūdo saujon tuos vyšniukus, o neužsirašiau - ir negalėjau atgamint... Sakai, sėt anksti? Balandį ar kovą?
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by saulius »

Balandį užteks, kaip pomidorus. Ir gerai šert, kad greitai augtų.
Saulius Jasionis
Post Reply

Return to “Sėklininkystė”