Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by Mama Smilga »

Sauliau, ne galima derintis, o reikia. Mano aprašytoje bendruomenėje todėl ir yra darna, kad laikomasi šio principo - dėl visokių stambesnių iniciatyvų ir naujovių einama derintis ir atsiklausti to, kas už kompetenciją paskirtas tos veiklos vadovu, arba kam tas yra aktualu ir liečia jį tiesiogiai.
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by Mama Smilga »

Ingridule, labai dėkoju. Šaunuolė visame kame :P
VIP ūkis
Posts: 63
Joined: Sun Mar 16, 2014 5:30 pm
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by VIP ūkis »

Viskas.
Attachments
PICT0005.JPG
PICT0010.JPG
Ingrida Verbylienė
Riešė/Jauniūnai
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by Mama Smilga »

Mano ten tik staliukas su daržovių pusmėnuliais ir nuotraukos "Vaikas auga su gyvūnais".
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by saulius »

O kieno tie kukurūzai buvo? Nieko nespėjau apžiūrėt, kaip visada...
Saulius Jasionis
VIP ūkis
Posts: 63
Joined: Sun Mar 16, 2014 5:30 pm
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by VIP ūkis »

Spalvoti kukurūzai buvo Linos iš Vievio.
Ingrida Verbylienė
Riešė/Jauniūnai
Eimutė
Posts: 682
Joined: Thu Sep 23, 2010 1:08 pm
Location: Širvintos
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by Eimutė »

Ačiū už nuotraukas.
Taip, ir aš nespėjau apžiūrėti. Užtat ir bandau pasakyti, kad reikia pristatymo su pasakojimu. Na viskas draugiškoje atmosferoje, bet jei žmogus ant scenos papasakotų, tai nereikėtų tiems apgailestauti, kurie nespėjo prieiti ir paklausinėti.
Širvintos
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by saulius »

Tai jeigu šitą renginį nuspręsim palikt tik sėklų temomis, tai ir stendai turės būt tik apie tai. T.y. eksponuotis tik tie dalykai, kurių sėklos dalyvauja dalybose. Tada ir pristatymai būtų labai vietoj ir reikalingi. Nes dabar, jeigu vienas pristatinės žolę, kitas kralikus, o trečias sūrius, tai labai blaškys, per daug skirtingos temos.
Saulius Jasionis
zoot
Posts: 684
Joined: Sun Feb 13, 2011 8:01 pm
Location: Kauno raj Karmėlava
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by zoot »

Aš tai visas sergantis be žmonos nepasiruošęs atlėkiau į mainus net svogūnų nepersirinkau...
:D
O dėl tvarkos ir renginio sttruktūros galime neskubėti ir normaliai sudėlioti.
:D
Valdas
lawriux
Posts: 14
Joined: Fri Mar 28, 2014 9:02 am
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by lawriux »

Sveiki visi, sėklų mainų renginyje buvau pirmą kartą, nors apie gamtinę žemdirbystę išgirdau gal prieš 2-3 metus Sauliaus paskaitoje. Nemėgstu rašyti tuščiai, tad ilgą laiką stengiausi perskaityti viską kas rašoma šiame forume, pasibandyti praktikoje. Tik gegužę turėjom laimę įsigyti žemės(4ha. Trakų r.) ir joje gyvename. Turiu didelį norą nebevergauti miestui visomis prasmėmis, bet žinių kaip suorganizuoti ir prižiūrėti ūkį - nulis. Tad sėklų mainų renginyje įdomiausia ir laukiamiausia buvo pranešimai nuo scenos. Labai pritarčiau, kad jų būtų kuo daugiau, kad prisistatytų ūkiai (nes prie stendukų nevisada buvo galima prasibrauti ir nežinia ko klausti) ir visi, kas kur ką išmokę ir patyrę. Labai džiaugiuosi girdėdama ketinimus (Eimutės ir Sauliaus) vesti mokymus praktikoje. Reikėtų tikrai imti visumą - ne vien daržus, bet ir bites, sodus, gyvuliukus ir paukščius. Dėl piniginių klausimų, jaučiuosi dvejopai: iš vienos pusės manau, kad komercija ir yra visa ko blogo žemėje priežastis, iš kitos pusės viduje yra nepatogumo ir gėdos jausmas, kad aš kaip kempinė siurbiu kito žmogaus žinias ir patirtį negalėdama jam nieko už tai pasiūlyti.
Ši vasario 16 nuteikė labai patriotiškai :)
Laura
Post Reply

Return to “Sėklininkystė”