Forumo lankytojų apklausa

Čia giriamės savo pasiekimais:-)

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Koks jūsų santykis su sodininkyste

You may select 1 option

 
 
View results

saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Forumo lankytojų apklausa

Post by saulius »

Pabandykim išsiaiškint, kokia pas mus situacija ;) . Ypatingai kviečiu pasisakyt naujokus. "Senuosius" aš beveik visus asmeniškai pažįstu, bet ir jūs nelikit nuošaly :) .
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Forumo lankytojų apklausa

Post by saulius »

Kai prabalsuosit- nepamirškit pakomentuot. Aš renkuosi antrą variantą. Kol kas nepragyvenu vien iš šios srities...
Saulius Jasionis
Vėjai
Posts: 536
Joined: Wed Jun 23, 2010 7:10 pm
Contact:

Re: Forumo lankytojų apklausa

Post by Vėjai »

Manau profesionalu galima bus vadintis gal po kokiu penkiu sezonų.
Bet labiausiai norėčiau kad nedingtu tas mėgėjams būdingas kūrybiškumas ir azartas - daugiau sužinoti, eksperimentuoti, ieškoti.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Forumo lankytojų apklausa

Post by saulius »

Profesionalas- tai tas, kuriam sodininkystė- pragyvenimo šaltinis. Čia, matyt, būsiu per mažai atsakymų variantų padaręs... Juk yra ir tarp mėgėjų skirtumas: ar tik šiaip sodininkaut, ar visą maistą sau užsiaugint. Tai parašykit patys ;)
Aš neužsiauginu viso maisto...
Saulius Jasionis
Vėjai
Posts: 536
Joined: Wed Jun 23, 2010 7:10 pm
Contact:

Re: Forumo lankytojų apklausa

Post by Vėjai »

Pavasario, vasaros ir rudens valgymams daržovių užsiauginu sau ir dar dukros šeimai. Iš vieno aro daržo.
Žiemai kažkiek turiu, bet pilnai visos įvairovės neužteks.
Dar neturiu visokių uogų ir sodo vaisių pakankamai.
Ir didžiausia problema, kaip išsaugoti derlių per žiemą. Rūsys kažkoks per šiltas ir pelės sukremta derlių.
Konservų nemėgstu, ar dar nerandu receptų kurie patiktų. Viskas marinuota ar daug cukraus.
Kiek turiu vietos šaldiklyje, šaldau. Kopūstus ir agurkus raugiu. Bandysiu ir burokėlius raugti.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Forumo lankytojų apklausa

Post by saulius »

Apklausa skirta VISIEMS! Ignoravimas bus suprastas kaip atsisakymas dalyvauti forume... ;)
Saulius Jasionis
Laimis Žmuida
Posts: 1173
Joined: Wed Dec 17, 2008 1:00 pm

Re: Forumo lankytojų apklausa

Post by Laimis Žmuida »

Neįsižeiskit, bet aš save prie profesionalų priskyriau. :) Nes pas mane labai geras daržas. Vėjams irgi siūlyčiau vadintis profesionalu ir Sauliui. Nėr čia ko kuklintis. :)
vasarele
Posts: 32
Joined: Wed Apr 28, 2010 11:06 pm
Contact:

Re: Forumo lankytojų apklausa

Post by vasarele »

Pavalgyt uztenka, bet ziemai tenka pirkt. Maza ivairove darzoviu. Aš renkuos antra variantą.
Gabriele
Posts: 121
Joined: Fri Dec 12, 2008 9:59 pm
Contact:

Re: Forumo lankytojų apklausa

Post by Gabriele »

Noras yra užsiauginti sau maisto. Auginam, bet visiems metams dar neužtenka. Prisiskyriau prie mėgejų, labiau į visiško mėgėjiškumo pusę :), nes trūksta laiko viską normaliai padaryti. Kol kas labiau patinka daugiamečiai augalai, taip pat ir laukiniai, nemaistiniai, žodžiu, viskas, kas aplink daržą. :)
pirtininkas
Posts: 317
Joined: Wed Aug 25, 2010 4:35 pm
Contact:

Re: Forumo lankytojų apklausa

Post by pirtininkas »

man kažkada buvo paaiškinta kada mėgėjas tampa profesionalu- ogi tada kai pirmą kartą už savo paslaugas (ar prekę) paima pinigus.
taip kad aš ruošiuosi būti profesionalu. nesiruošiu TIK iš daržininkystės pragyventi, tačiau kaip vieną iš pajamų sferų aš tai matau.
Post Reply

Return to “Pasiekimai”