Ieškau apynių

Perkame, parduodame, dovanojame, keičiame. Nesusiję su forumo tema skelbimai bus šalinami

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Vinga
Posts: 71
Joined: Fri Nov 25, 2011 8:58 pm
Location: Kaunas-Radviliškio raj., Papušynio km.
Contact:

Ieškau apynių

Post by Vinga »

Gal kas auginate apynius? Ar žinote, kur jų įsigyti? Norėčiau įsigyti. Ačiū.
Vinga
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Ieškau apynių

Post by Mama Smilga »

Pavasarį iškasama atžalų iš augimvietės, nieko sudėtingo.
Vinga
Posts: 71
Joined: Fri Nov 25, 2011 8:58 pm
Location: Kaunas-Radviliškio raj., Papušynio km.
Contact:

Re: Ieškau apynių

Post by Vinga »

Prašau labiau žinančių paaiškinti, kodėl netinka dabar išsikasti apynių. Man kyla mintys: didelio įsišaknijimo, peraugusių daigų, žemės pakeitimo, todėl sunkiau prigis.
Vinga
MaryteN
Posts: 307
Joined: Sat Dec 25, 2010 3:54 pm
Contact:

Re: Ieškau apynių

Post by MaryteN »

Galima ir dabar persodinti, jei dvi savaites lietinsi ar su laistytuvu nuolat stovėsi prie jų. Pavasarį apie balandžio pradžią įkišus galima ir pamiršti - jokio vargo.
Dabar galima konusus(ką nors- apversto kibiro be dugno ar nupjauto kūgio- formos,kad vėjas mažiau drėgmės išgarintų) uždėti, bet vistiek teks prižiūrėti, kad drėgmės pakaktų.
Be to, dabar jie jau ilgi. Painiava.
laisvas kaimietis
Posts: 1083
Joined: Sat Aug 28, 2010 11:02 am
Location: Virbalų k., Ukmergės raj.
Contact:

Re: Ieškau apynių

Post by laisvas kaimietis »

Pas mane apynių pilnas miškas. Manau galima kasti ir dabar, tik stiebą nukirpti ir paklotės nepagailėti.
Žilvinas Žurauskas
vava
Posts: 14
Joined: Mon May 09, 2011 11:06 pm
Contact:

Re: Ieškau apynių

Post by vava »

Mano tėvų sode apyniai tarsi piktžolė, labai stipriai plečiasi ir užgožia kitus augalus,plinta visur, kur tik gali, bjaurybės... Tikras parazitas. Man tai klausimas kyla, kaip juos pristabdyti, tą nevaldomą jų plitimą.
rasab
Posts: 8
Joined: Tue Feb 14, 2012 12:18 pm
Contact:

Re: Ieškau apynių

Post by rasab »

Turime apynių pilną ežero pakrantę. Ir maistas ir vaistas. Geriausias jų naikinimo būdas- valgymas ;) Nieko nėra skaniau nei jauni apynių ūgliai šiek tiek pakepinti ghi svieste su šiek tiek pipiriuko ir druskos. Galima valgyti visą vasarą, nes jie nuolat leidžia naujus uglius. Tad jei kam reikia apynių (kiek žinau jie yra dvinamiai augalai, tad reikia išsikasti tiek vyrų, tiek moterų)- galiu iš savo paežerės atvežti. Šiuo metu dar matosi kur kokie, nes nenukritę spurgos..
Post Reply

Return to “Skelbimai”