Pagalba neįgaliems (avilių ir bičių šeimų dovanojimas)

Perkame, parduodame, dovanojame, keičiame. Nesusiję su forumo tema skelbimai bus šalinami

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Sigisbertas

Pagalba neįgaliems (avilių ir bičių šeimų dovanojimas)

Post by Sigisbertas »

Sveiki,

Mano vardas Sigisbertas. Esu baiges veterinajiną. Pernai baigiau bitininkystės 8 mėn. kursą ir turiu kvalifikacinį pažymėjimą.
Esu bedarbis. Dėl silpnos vseikatos ( neįgalumas dėl stuburo ), negaliu bėgti į vakarus pelnyti duoną.
Sykiu su tėvu turime vienkiemi nediduką bityną. Norėčiau jį plėsti, bet tam neturiu lėšų.
Todėl drystu prašyti pagalbos. Gal atsiras geros valios žmonių, kurie padovanos man nenaudojamus avilius, o gal ir avilius sykiu su bičių šeimomis ?
Gyvenu Švenčionių rajone. Todėl dovanotini aviliai ar bičių šeimos būtų primtini iš gretimų vietoviu ar rajonu. Priežastis: neturiu lėšų transpurtuoti avilius iš tolimesnių vietovių. Širdingai dėkoju !
Mano kontaktai:
e-mail: [email protected]
skype: sigitas7777
ArvydasG
Posts: 488
Joined: Tue Aug 10, 2010 11:03 pm
Location: Sodyba Vilniaus raj. Grybenai
Contact:

Re: Pagalba neįgaliems ( avilių ir bičių šeimų dovanojimas )

Post by ArvydasG »

Jei kas ir turi nereikalingus, tai bus seni kolukiniai. Kaip tu su stuburo problemom juos sutvarkysi. As ir tai vos pakeliu. ;)
Pabndyk cia parasyt, daug kas keicia i daugiaukscius. http://www.mano-bites.lt/
vigintas
Posts: 534
Joined: Tue Jun 15, 2010 11:52 am
Contact:

Re: Pagalba neįgaliems ( avilių ir bičių šeimų dovanojimas )

Post by vigintas »

Ei nuvaziuok iki Stripeikiu, ten tau visai netoli, ten kasmet biciu seimu perteklius, bitininkystes muziejuje :) Ten geras diedas gyvena, tikrai pades ....


Last bumped by Anonymous on Fri Aug 28, 2015 8:51 pm.
Post Reply

Return to “Skelbimai”