Apklausa

Čia galite pareikšti pastabas ir pageidavimus.

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Post Reply

Kuris variantas jums priimtiniausias, aktualiausias?

Mane domina auginimas savo reikmėms
8
57%
Mane domina GŽ kaip verslas
2
14%
Mane domina pats GŽ judėjimas, jo plėtra
3
21%
Man GŽ nerūpi
1
7%
 
Total votes: 14

saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Apklausa

Post by saulius »

Artėja ruduo- derliaus metas. O mes pabandykim pažiūrėt kaip "užderėjo" gamtinės žemdirbystės šalininkai. Taigi: kas jums yra gamtinė žemdirbystė, kiek ji jums iš tikrųjų rūpi? Prašau atsakinėt sąžiningai.
Saulius Jasionis
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Apklausa

Post by lugne »

Balsavau už pirmą variantą, nors tai iš tikrųjų nesąmonė. Tiksliau šiuo metu esu šioje stadijoje, šiek tiek parduodu artimiausioje aplinkoje, tačiau tai vadinti verslu jau būtų per daug skambu. Ir esama situacija tikrai netenkina, nes skirti beveik visą laiką tik savo maisto auginimui (ir vis tiek dalį tenka pirkti iš šalies), kad ir koks tai būtų fainas užsiėmimas, truputį primityvu šiems laikams. Taigi arba teks plėstis, ir ieškoti efektyvesnių darbo metodų (GŽ rėmuose), kad ši veikla neštų ir pakankamas pajamas arba...
Žinoma, domina ir pats judėjimas, tačiau nedarau nieko svaraus šio judėjimo plėtrai, todėl negalėjau šio atsakymo iškelti aukščiau už kitus ir balsuoti už jį.
Jurga Stoškutė
Eimutė
Posts: 682
Joined: Thu Sep 23, 2010 1:08 pm
Location: Širvintos
Contact:

Re: Apklausa

Post by Eimutė »

Mane domina abu dalykai: tiek plėtra, tiek GŽ panaudojimas verslui. Tik turiu pripažinti, kad GŽ naudojant verslui, iškyla klausimas kaip darbui pasitelkti techniką, kaip padidinti darbo našumą, kaip palengvinti darbą, kaip sumažinti laiko sąnaudas derliui užauginti?
Širvintos
inga30
Posts: 980
Joined: Fri Jan 21, 2011 7:25 pm
Location: Kaunas romainiai
Contact:

Re: Apklausa

Post by inga30 »

Balsavau uz trecia, nes kuo daugiau musu bus tuo bus patiem geriau, siaip nepraleidziu progos paskaita kam paskaityti :)
Post Reply

Return to “Pastabos”