Apklausa dėl forumo viešumo

Čia galite pareikšti pastabas ir pageidavimus.

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Locked

Kas iš forumo dalyvių nori, kad jo išsakytos mintys, nuotraukos ir pan. būtų matomos viešai?

Noriu, kad visos mano žinutės ir nuotraukos būtų matomos viešai
4
29%
Noriu, kad mano žinutės ir nuotraukos būtų matomos tik forumo dalyviams
10
71%
 
Total votes: 14

pirtininkas
Posts: 317
Joined: Wed Aug 25, 2010 4:35 pm
Contact:

Re: Apklausa dėl forumo viešumo

Post by pirtininkas »

Sauliau - aš nesiginčyju dėl Tavo veiksmų su tais kas pitybiškai bando GADINTI forumo turinį - aš klausiu KODĖL SU TUO TURINIU NEGALIMA SUSIPAŽINTI neprisiregistravus?
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Apklausa dėl forumo viešumo

Post by saulius »

Žinoma, nuorodos nėra mūsų nuosavybė ;).
Neprisiregistravę skaito bet kas, tame tarpe ir tie, kuriems GŽ- didelis priešas. Paskui rašinėja nesąmones visur kitur, kurias irgi kažkas skaito. Štai paskaitė viena moteriškė straipsnį viešoje erdvėje ir komentarus po juo- o ten parašyta, kad čia sekta, kad jie tą ir tą blogai daro ;). Ir ji patikėjo. Kodėl aš ar kas nors kitas turim po to kažkam kažką įrodinėt? Ar mes veikt neturim ką? Galim gi normaliai kalbėtis ir nepergyvent, kad kažkas kažkur mūsų žodžius išvartys savaip. Todėl pasakiau: gana, nuo šiol kalbėsim tik savam rate. Tu gi, susitikęs su draugais pasišnekėt, nekvieti kaimynų paklausyt apie ką jūs ten kalbat, ir turbūt nelabai būtum patenkintas, jei jie būriu apstoję klausytų.
Norėjai apklausos- prašom, rezultatai akivaizdūs. Nė vienas žmogus, prisidėjęs prie forumo veiklos, nebalsavo už viešą rodymą.
Saulius Jasionis
Laimis Žmuida
Posts: 1173
Joined: Wed Dec 17, 2008 1:00 pm

Re: Apklausa dėl forumo viešumo

Post by Laimis Žmuida »

taip niekas ir neargumentavo KODĖL TURI BŪTI DRAUDŽIAMA SKAITYTI neprisiregistravus - Laimis SKAITYTOJUOSE mato potencialius priešus.
O ką, neužtenka vieno šito argumento? Kitas argumentas dar buvo, kad jei informacija lengvai prieinama visiems, tai ji nevertinama. Trečias argumentas, jei informacija būtų vertinama, tai ateitų labiau motyvuoti žmonės ir visiems būtų lengviau bendrauti.
Vėjai
Posts: 536
Joined: Wed Jun 23, 2010 7:10 pm
Contact:

Re: Apklausa dėl forumo viešumo

Post by Vėjai »

Mielas pirtininke, jei būtum norėjęs išgirst argumentus, būtum išgirdęs. Jų buvo daug. Ir nei vienas diskutavęs tavęs neįžeidinėjo. O kitų adresu rašei ir "sekta" ir kažkoks vadas, ir "išrinktieji" ir dar balažin kokius epitetus.
Gerai , kad Saulius viską ištrynė. Kažkaip atrodo ambicijos paėmė viršų prieš sveiką protą. Ir apklausoj buvo nuomonių, kad forumas gali likti viešas ( aš ir dabar manau, kad jis tikrai viešas), bet jos buvo sakomos ramiu tonu.
saulius.r

Re: Apklausa dėl forumo viešumo

Post by saulius.r »

Vistiek nelabai suprantu kodėl pirtininkui reikėtų pykti dėl privalomos registracijos. Ar jis turi kokių nors įsipareigojimų trečiosioms šalims? Gal kas paaiškintų?
Asmeniškai aš palaikau registracijos idėją, iš kitos pusės kiek "savų" registruojasi žmonių vardais? Išeina, kad ir "savi" kažko bijo. Ko gi jie bijo?
Apskritai, tinklapio tobulinimui erdvės labai daug.
Be abejo, GŽ problematika socialiai daug reikšmingesnė už pirčių kultūrą. Čia gali kilti didelės įtampos,
atsirasti daug priešų todėl, žinoma, pageidaujami motyvuoti lankytojai ir rėmėjai. Jų neatsiras iš uždaro ratelio.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Apklausa dėl forumo viešumo

Post by saulius »

Balsavimas baigtas, kas norėjo- pasisakė. Rezultatai aiškūs. Tvarka išlieka tokia pati. Temą rakinu.
Saulius Jasionis
Locked

Return to “Pastabos”