Forumo kokybės gerinimas

Čia galite pareikšti pastabas ir pageidavimus.

Moderatoriai: Mama Smilga, dage, saulius

Forumo kokybės gerinimas

Standartinė Laimis Žmuida » Ket Bal 07, 2011 11:16 pm

Kaip rūpinamės daržovių kokybe gamtinėje žemdirbystėje, taip reikia ir forumo kokybę kelti. Deja, šiandien tenka konstatuoti, kad šiuo metu forumas ritasi žemyn. Anksčiau buvo rašoma mažiau, bet koncentruotai ir apie gamtinę žemdirbystę. Dabar rašoma daug, bet apie gamtinę žemdirbystę išvis retai rašoma. Anksčiau ateidavai į temą, tai rasdavai ko reikia. O dabar jau darosi sunku susigaudyti tarp temų skaičiaus, taip pat ir pačios temos ilgos, o perskaitai paplepėjimus, pasitikslinimus ir informacijos nedaug iš to gauni. Norėtųsi, kad viskas būtų griežčiau sustruktūrinta, mažiau žinučių, bet, kad jos būtų kokybiškesnės, kad reikėtų mažiau skaityti, tačiau daugiau gautum žinių.

Šiuo metu svarstome porą forumo kokybės gerinimo variantų. Pirmas, susitvarkom patys. Antras, samdome žmogų, kuris sutvarkys. Šiuo metu moderatorių teises turi keletas žmonių, bet aš nematau, kad būtų tvarkomas forumas. Suprantu, kad tai neprivalomas darbas. Bet jei mes to nedarysime, tai forumas vis blogės ir blogės, ir išvis jau nebeapsimokės į jį eiti. Todėl reikia visiems moderatoriams susikaupti ir imtis darbo. Pratrinti nereikšmingas žinutes, pratrinti nelabai reikšmingas žinutes. Reikšmingas žinutes sukilnoti į tvarkingas lentynėles... Arba mes tą patys pasidarom, arba reikės samdyti žmogų, kuris tai sutvarkytų. Arba siūlykit kokį kitą variantą kaip pakelti forumo kokybę.
Laimis Žmuida
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: Tre Gru 17, 2008 1:00 pm

Re: Forumo kokybės gerinimas

Standartinė Laimis Žmuida » Pen Bal 13, 2012 1:43 am

Dėmesio! Ieškomi moderatoriai. Darbas nesunkus - įvertini ar žinutė vertinga ar nevertinga - nevertingosios kampe paspaudi X ženkliuką ir vsio. Kas galėtų tuo užsiimti?
Laimis Žmuida
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: Tre Gru 17, 2008 1:00 pm

Re: Forumo kokybės gerinimas

Standartinė Laimis Žmuida » Pir Bal 23, 2012 10:04 am

Galvoju. Gal galim parašyti, jog šis forumas skirtas gamtinės žemdirbystės praktikams, o registracija tik su jau esančio forume žmogaus rekomendacija arba pateikiant anketą forumo tarybai. Anketoje klausimai padedantys nustatyti naujoko motyvaciją. Tai gali būti:

1.Vardas, pavardė
2.Vietovė
3.Kiek laiko užsiima gamtine žemdirbyste
4.Kiek metų praktikos turėjo su kitomis žemdirbystės formomis
5.Kokio ploto gamtinės žemdirbystės daržą turi
6.Kokias kultūras augina ir kurios mėgstamiausios
7.Motyvacija kodėl nori prisijungti prie forumo
8.Galima dar kokių panašių prigalvoti punktų

Tokią anketą tikrai nesunku užpildyti. Užpildydamas prisistatai forumo bendruomenei. Anketą turėtų užpildyti ir dabar forume esantys žmonės. Pagal anketą atsirenka žmonės į forumą, kurie realiai nori užsiimti gamtine žemdirbyste, o ne tik šiaip sau paskaitinėti, pašmirinėti. Forumo taryba galbūt reikalinga, kad galėtų patvirtinti naują vartotoją kai nėra Sauliaus ar Laimio prie interneto.

Tokiu būdu visi žmonės galės patekti į forumą ir dalyvauti jame nemokamai, tačiau turės atitikti tam tikrus kriterijus, kurie tikrai nesunkūs - tiesiog nors ką nors daryti realiai su gamtine žemdirbyste ir tuo didžiuotis (turi būt garbė dalyvauti tokiame forume ir tada negėda parašyti savo vardą pavardę, nes tavo ketinimai rimti ir rimti žmonės čia renkasi ir tarp tokių rimtų žmonių savo vardą matyti yra gera). :)
Laimis Žmuida
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: Tre Gru 17, 2008 1:00 pm

Re: Forumo kokybės gerinimas

Standartinė saulius » Ant Geg 08, 2012 9:11 am

Va pavyzdys- rimtas rusų forumas. Pabandykit prisiregistruot, pamatysit, kokių duomenų reikalaujama ;).
http://vetmedical.ru/
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
 
Pranešimai: 8592
Užsiregistravo: Ket Spa 09, 2008 3:02 pm

Re: Forumo kokybės gerinimas

Standartinė Laimis Žmuida » Ket Geg 10, 2012 3:19 pm

Šiuo metu aktyviai tvarkom forumą. Nenustebkit, kad temos iš vienos forumo skilties peršoks į kitą. Daug temų sušks į šiukšliadėžę. Ją turėtumėt matyti forumo apačioje. Jei niekas nepaprieštaraus ir nepaduos apeliacijos, tai po mėnesio visos temos iš šiukšliadėžės bus ištrintos. Ačiū už dėmesį. :)
Laimis Žmuida
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: Tre Gru 17, 2008 1:00 pm

Re: Forumo kokybės gerinimas

Standartinė zoot » Pen Geg 18, 2012 10:46 am

Na o jeigu moderatoriai kartais nespėja trinti ar tiesiog nespėja sekti nesąmonių komentatoriai prie nesąmonių neturi ką pridurti,ar pratęsti mintį ir nekomentuoja,tame ir yra visa sumanymo esmė. Na o jeigu pradžioje kiltų,, piepoliai,, moderatoriai ar adminai pasitvarkytų :lol:
Egzistuoja,yra kur kas tobulesnė sistema už demokratijos pagrintais paremtas sistemas,tai kai visi sprendimai priimami ne balsų dauguma kai mažuma klauso daugumos bet bendru sutarimu ty vienbalsiai. Jeigu yra priimamas sprendimas ir dauguma jam pritaria bet nedidelė dalis protestuoja sprendimas nepriimamas ,tol kol visi neranda bendro sutarimo ty vienbalsiai nepritaria . Opozicija-nepritariantys-protestuojantys yra labai blogai bet kokiam sumanymui,nepritari siūlai kaip padaryti visiems gerai,neturi ko pasiūlyti tyli.
Valdas
zoot
 
Pranešimai: 684
Užsiregistravo: Sek Vas 13, 2011 8:01 pm
Miestas: Kauno raj Karmėlava

Re: Forumo kokybės gerinimas

Standartinė laisvas kaimietis » Pen Geg 18, 2012 11:04 am

Zoot, tai skelbk apklausą :idea: Man forumas be draskymųsi labai patiktų :)
Žilvinas Žurauskas
laisvas kaimietis
 
Pranešimai: 1083
Užsiregistravo: Šeš Rgp 28, 2010 11:02 am
Miestas: Virbalų k., Ukmergės raj.

Re: Forumo kokybės gerinimas

Standartinė zoot » Pen Geg 18, 2012 11:57 am

Jeigu yra norinčių galima ir temą tam atidaryti ty kad paskutinį kartą pasidraskyti :lol:
Valdas
zoot
 
Pranešimai: 684
Užsiregistravo: Sek Vas 13, 2011 8:01 pm
Miestas: Kauno raj Karmėlava

Re: Forumo kokybės gerinimas

Standartinė Mama Smilga » Pen Geg 18, 2012 12:26 pm

Idėja įdomi. Pamatysim, kaip veikia. Kad tik į diktatūrą netaptų panašu: ponui prieštarauja - ponas blokuoja.

Nors aš įvesčiau tokią taisyklę: forume toleruojami kontrargumentai, jei jie yra moksliški (pagal čia jau duotą Laimio apibrėžimą ir nuorodą). Nebūtina minėti autoritetus, juos cituoti, bet patį principą vertėtų įsisavinti.
Mama Smilga
 
Pranešimai: 1831
Užsiregistravo: Tre Bal 06, 2011 12:48 am

Re: Forumo kokybės gerinimas

Standartinė inga30 » Šeš Bir 02, 2012 8:37 am

Pasirašykit visi savo ukininkavimo vietą kad nereiktu kitiems klausinėti pvz. o kur tos vynuogės,ta prasme kuriam mieste?
inga30
 
Pranešimai: 980
Užsiregistravo: Pen Sau 21, 2011 7:25 pm
Miestas: Kaunas romainiai

Kitas

Grįžti į Pastabos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias