Gėlininkystė

Apie auginimą ne tik sau...

Moderator: saulius

Post Reply
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Gėlininkystė

Post by saulius »

Man gražiausios vietinės laukinės gėlės: žibuoklė, vėjalandė šilagėlė, lieknoji plukė, dvilapė blandis, plačialapė klumpaitė, papr. kardelis, miškinė lelija, vandens lelija. Beveik viskas yra prie namų. Deja, gražios tol, kol nenuskintos... ;)
Saulius Jasionis
Rasilė
Posts: 82
Joined: Fri Oct 29, 2010 10:06 am
Location: Vilnius - Anykščių raj.
Contact:

Re: Gėlininkystė

Post by Rasilė »

O ką daryt, jei turiu silpnybę tulpėm :) . Turiu užsiėmimą, liepa kasu, lapkritį sodinu svogūnėlius. Kažkiek žiemai pjuvenom apibarčiau, kaštono lapais plonai. Nedideliais ploteliais sodinu, skirtingose vietose. Čia aišku, ne gamtinė žemdirbystė, įdomu būtų žinot, kaip augint kultūrines gėles, mažiau kenkiant aplinkai.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Gėlininkystė

Post by saulius »

Taip ir auginkit, tulpės puikiai "sulaukėja". Ir nebūtina kast kas metai, galima per kelis metus kartą. Mulčiuot- bus stambesnės ir sveikesnės. Ko gi ne gamtinė?
Saulius Jasionis
Vėjai
Posts: 536
Joined: Wed Jun 23, 2010 7:10 pm
Contact:

Re: Gėlininkystė

Post by Vėjai »

Aš tai nesiruošiu tų lauko gėlių skinti.
Dabar mintinai mokysius tuos pavadinimus ir ieškosiu knygoj ar internete kaip jos atrodo.
Bruknė

Re: Gėlininkystė

Post by Bruknė »

Aš jau taip ir darau: kai pažeria Saulius pavadinimus, tai net karšta pasidaro :P Bet va ir naudos yra, nes vis atrandu, kad mano aplinkoj daug kas auga, tik aš pavadinimų nežinau :lol: Tai kada apie tas gėles kalbėsimės? ;)
nawjia
Posts: 1020
Joined: Sat Oct 23, 2010 8:20 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Gėlininkystė

Post by nawjia »

nežinau ar čia tie nektaringieji irgi prisiskaito prie gėlininkystės (hmm...mano net kaktusai yra numirę...o dabar jau gėlininkė? :lol: ), bet irgi rankiojuos ir sisteminu informaciją.
`šėršė lia fam`
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Gėlininkystė

Post by saulius »

Tai kada apie tas gėles kalbėsimės? ;)
Kada norėsit. Galima ir čia kalbėtis, galiu "Klubą" padaryt. Ar gyvai norit?
Saulius Jasionis
Bruknė

Re: Gėlininkystė

Post by Bruknė »

Gyvas kalbėjimas labai pasiteisina, kai esi jau kažką girdėjęs ar skaitęs. Aš už tai, kad pradinę informaciją gautume čia, o paskui apie subtilybes ir visus niuansus jau galima ir gyvai. Gali būti ir "Klubas", bet ... tik abstrakčiai numanau, kas tai ;) Kažkodėl galvoju, kad jame būt geriau kalbėti apie saugomas rūšis... Vieša erdvė visuomet ir liks vieša :roll:
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Gėlininkystė

Post by saulius »

Tai kad gražiausios beveik visos saugomos... Klubas- tai uždaras skyrius forume.
Saulius Jasionis
Bruknė

Re: Gėlininkystė

Post by Bruknė »

Aaa, taip ir galvojau ;) Bet dėl tų saugomų - mes gi jas ir norim išsaugoti. Dar ir daugiau priauginti... Tai kurgi Vėjai prapuolė? Jos nuomonė irgi praverstų :)
Post Reply

Return to “Verslas”