Gėlininkystė

Apie auginimą ne tik sau...

Moderator: saulius

Post Reply
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Gėlininkystė

Post by saulius »

Persodinėjom miškinių lelijų sėjinukus, tai pavalgėm tuo pačiu... Daržovė būtų aukščiausios klasės, bet labai jau lėtai auga. Šiemet padirbėsiu su agrotechnika, gal pavyks išaugint greitai ir stambius svogūnus... Viena iš pirmųjų gėlių, kurią norėčiau augint kaip vertingą maistinę kultūrą.
Saulius Jasionis
Renata
Posts: 214
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:59 am
Location: Vilnius
Contact:

Re: Gėlininkystė

Post by Renata »

Ir man viena miškinė lelija iš Sauliaus daržo teko :) tarp debesylų įsimaišiusią radau.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Gėlininkystė

Post by saulius »

Gali būt, toj pačioj vietoj augo sėjinukai ;). Sekasi gi žmonėms :D. Šitas lelijas labai vertinu, motininiai augalai atkeliavę iš labai gero miško.
Saulius Jasionis
Renata
Posts: 214
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:59 am
Location: Vilnius
Contact:

Re: Gėlininkystė

Post by Renata »

Na va, įsigijau vištų ir dar margaryčių žąsį pridėjo :D
Vėjai
Posts: 536
Joined: Wed Jun 23, 2010 7:10 pm
Contact:

Re: Gėlininkystė

Post by Vėjai »

Džiaugiuosi Renatos sėkme, nors pati supranti - man ta magaryčių žąsis praslydo iš rankų. Bet yra kitų džiugių dalykų - prie mano sklypo atsirado gražuolių plukių lopinėlis. Susiprato, kad labai noriu visokių laukinių grožių, tai jau pašios kieman keliauja.
Renata
Posts: 214
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:59 am
Location: Vilnius
Contact:

Re: Gėlininkystė

Post by Renata »

Atsimenu, kaip liūdėjau, kad mano sklype pienių nėra...kad pievoje rasakilų nematau...kad ant mano šlaitų veronikos nemėlynuoja...kad žymiai sumažėjo jonažolių, geltonųjų bobramunių.
O paskui metai iš metų aptinku vis ką nors nauja, tad tenka vis Lietuvos žaliąjį rūbą atsiversti...Ir mąstau, ar nenunyks mano didžiosios vilkpupės, jei aš skurdesnės dirvos plotą užsėsiu rugiais. Ar man tų rugių LABAI reikia? Turbūt ne. O vilkpupių? Turbūt reikia. Juk net valgyt stengiuos pataupydama, kad nenuniokočiau natūralios augimvietės.
Bruknė

Re: Gėlininkystė

Post by Bruknė »

Šįmet ir aš turėjau progą stebėti, kas mūsų kiemo pievoj auga ir žydi... Va, atradau vištapienes, saulutės tai po visur šįmet labai jau plačiai išsibarstę, veronikos (ačiū Renatai už pavadinimą, paguglinau ir atradau, nes niekas negalėjo pasakyti, kas tos mėlynos gėlytės) vis labiau tiesia savo mėlyną kilimą, šalpusniai, pienės, dar kažkokios violetiniais žiedelias, bet dar nežinau, kas, o beržyne, kuris visas vandeny paskendęs (pirmąkart per 4 metus) - geltonų purienų kupstai, tarp kurių plaukioja antys :roll:
Vėjams prikasiau saulučių vazoną, bet kol buvau kaime, mieste nieks nepalaistė, vakar radau nuleipusias :evil: Ai, dar ir neužmirštuolės pradėjo žydėti, ir pakalnučių visą plotą radau krūmyne už keliuko :roll:
Vėjai
Posts: 536
Joined: Wed Jun 23, 2010 7:10 pm
Contact:

Re: Gėlininkystė

Post by Vėjai »

Tai jau tikrai , dabar visus priimsiu į svečius tik su saulučių vazonėliu rankose :D . Dūsta Vėjai be saulučių.....
Gerai čia Saulius užkabino su tom gėlėm. Pernai visur tik mulčią mačiau, šiemet visur tik laukines gėles gražuoles matau. Vos į griovį šiandien neįvažiavau, užsižiūrėjusi į kažkokį plotelį pakelėj.
Ir mano kieme visokių nematytų pradėjo rastis.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Gėlininkystė

Post by saulius »

Žydi lieknoji plukė. Žiedai kaip gerų narcizų.
PIC_0040.JPG
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Gėlininkystė

Post by saulius »

Pražydo krūminis bijūnas.
PIC_0042.JPG
PIC_0043.JPG
PIC_0044.JPG
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Saulius Jasionis
Post Reply

Return to “Verslas”