Gėlininkystė

Apie auginimą ne tik sau...

Moderator: saulius

Post Reply
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Gėlininkystė

Post by saulius »

Tik kvapo negaliu parodyt ;)
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Gelininkyste

Post by saulius »

PIC_0009.JPG
PIC_0011.JPG
PIC_0012.JPG
PIC_0013.JPG
PIC_0014.JPG
Vaizdeliai iš gėlynėlio.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Saulius Jasionis
Lincike
Posts: 9
Joined: Fri Feb 04, 2011 4:44 pm
Contact:

Re: Gelininkyste

Post by Lincike »

Oo kokios Lelijos ... :). Tinginteims reiktų auginti „Viendienes“ tokios pat gražios, tik neskinamos :), bet užtat jokios priežiūros pasodinai ir džiaukis, jei vieta joms patiko...
Urtica
Posts: 57
Joined: Mon Jan 03, 2011 11:12 am
Location: Vilnius
Contact:

Re: Gelininkyste

Post by Urtica »

Anksčiau baiminausi lelijų ir jų neauginau, bet dabar jų turiu gal 10 veislių (pagrinde azijnės, tigrinės) , ir manau kad tai puikios, ypatingos priežiūros nereikalaujančios gėlės. Kas labiausiai mane juose žavitai, kad šioms gėlėms nereikia papildomų atramų , masyvūs žiedynai puikiai atsilaiko ant kotų ir vėjuotą dieną. O žiedų spalvos ir dydis tikrai įspūdingi.
Žibutė
Posts: 468
Joined: Mon Sep 06, 2010 11:17 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Gėlininkystė

Post by Žibutė »

saulius » Sek Geg 22, 2011 3:07 pm

Pražydo krūminis bijūnas.
Sauliau, o krūminis - dar kitaip sumedėjusiu vadinamas? Iš išvaizdos lyg ir tokie.

Svajoju apie geltonos spalvos žiedais žydintį sumedėjusį bijūną :) Labai jau jis man patinka :D
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Gėlininkystė

Post by saulius »

Taip, tas pats. Geltono neturiu, jis dar naujovė pas mus.
Saulius Jasionis
Urtica
Posts: 57
Joined: Mon Jan 03, 2011 11:12 am
Location: Vilnius
Contact:

Re: Gėlininkystė

Post by Urtica »

Aš geltoną bijūną neseniai užsakiau Eurogėlėse internetu (Kauno įmonė). Dar negavau. Tik neaišku koks ten bijūnas ar žolinis, ar medėjantis, nuorodoje net paveiksliuko nėra. Bet man labai jau cekava buvo ,tai nesusilaikiau :). Vilniuje netoli Halės turgaus Sodų gatvėje yra nedidukė sodinių prekių parduotuvė tai ten kartais tos Eurogėlės veža savo prekes. Neseniai ten lankiausi tai žvilgetėjau į parduotuvėje turėtą katalogą, pagal žiedą (pilnavidurį ir masyvų) susidarė įpūdis kad tai žolinis bijūnas, bet galiu ir klysti.
Post Reply

Return to “Verslas”