Kaip rasti pirkėją?

Apie auginimą ne tik sau...

Moderator: saulius

Post Reply
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Kaip rasti pirkėją?

Post by saulius »

Panašu, kad jau draugaujam, tik nepasigyrė kai kas ;) Kažkodėl...
Saulius Jasionis
Laimis Žmuida
Posts: 1173
Joined: Wed Dec 17, 2008 1:00 pm

Re: Kaip rasti pirkėją?

Post by Laimis Žmuida »

Nenueina jiems laiškas. Nu tikėkimės patys kaip nors atsiras.
saulius.r

Re: Kaip rasti pirkėją?

Post by saulius.r »

O kam tau, Laimi, tiek adresų? Gal ruošiesi steigti GŽ parduotuvių tinklą? Ir kas gi bus tavieji tiekėjai?
Mano požiūris - kaip Vėjų - "nereik dalintis nesumedžiotos meškos kailio". Pamėginsi šią vasarą užauginti tikrai daug? Tik kaip ten bus su tavo sklypo sertifikavimu? Juk viršuje driekiasi chemizuotų ūkių laukai. Pavasarį viskas plaukia žemyn į slėnį.

Dar vienas, kitas tinklapis būtų puiku. Aš laukiu nesulaukiu, kada atsiras. Jei supirksi visus adresus, tai ir nesulauksiu.
Bet kuriuo atveju Saulius yra teisiausias - manau jis galėtų moderuoti kelis tinklapius. Ratas plėsis ir viskas bus OK.
Laimis Žmuida
Posts: 1173
Joined: Wed Dec 17, 2008 1:00 pm

Re: Kaip rasti pirkėją?

Post by Laimis Žmuida »

Mano sklypas GŽ reikalavimus atitinka ir jame galiu auginti nors ir elitinės kategorijos produkciją. Jos auginti šiemet neketinu, nes statysiu namą ir nebus laiko, o be to, manau, man pirmiausiai reikia pačiam užsiauginti sau visą maistą, o tik po to auginti kitiems.

Naują tinklapį norėjau pakurti ne savo produkcijai, o ten sudėti besiruošiančius sertifikuotis augintojus. Dabar teks juos įsprausti į kokią nors tinklapio www.gerazemdirbyste.lt lentynėlę. Bet nelabai gerai matysis. Tinklapyje jau lentynėlių daug, informacijos daug, norėtųsi augintojus "padėti" į garbingesnę, matomesnę vietą. Todėl galvojau informacijai palikti šį seną tinklapį, o augintojus paviešinti naująjame - www.gamtinezemdirbyste.lt.

Ten gi reikia kiekvienam augintojui po puslapiuką sukurti su nuotraukomis, auginamos produkcijos rūšimis, kiekiais, kontaktais, bendrai aprašyti kas tai yra gamtinė žemdirbystė ir kodėl tokios didelės kainos... Priedo su laiku ir žemėlapį pakurti. (Čia ne idėjų nukopijavimas. Seniai mąsčiau apie žemėlapį, tik ne aš pirmas tą idėją paviešinau. Ir kiti nekopijavo. Tiesiog žmonėms gimsta panašios mintys.) Ir visa tai dėti į mūsų senąjį puslapį jau negerai. Pasimes. Jau ir taip sunku informaciją tinklaraštyje rasti. Išaugom jau tinklaraščio formą, reikia tinklapio, o su laiku gal reikės portalo.
Gabriele
Posts: 121
Joined: Fri Dec 12, 2008 9:59 pm
Contact:

Re: Kaip rasti pirkėją?

Post by Gabriele »

Manau, į tą vardą www.gamtinezemdirbyste.lt daugiausia moralinių teisių turi Saulius ir jei netyčia forumo dalyvis ir, neduok die, senbuvis nemato reikalo prisipažinti, tai labai daug pasako apie tokį žmogų. Nes ką slėpt? Aš pvz. tikrai nedrįsčiau neatsiklausus va taip imti svetimą mintį, juk čia Lietuvoj termino kilmė labai aiški.

Mąstau va dabar. Tai negi žmogus įsivaizduoja, kad kai psl. pradės veikti, niekas nežinos kieno jis. O gal mano, kad jau gavo visas žinias ir nebereikės toliau bendrauti? O gal Saulius yra toks geras ir jam nieko negaila, ar gal dabar taip normalu?.. Bet ar sunku prieš perkant vardą pasakyt, kad: "Ai, žinokit, planuoju pirkt vardą, daryti tą ar aną"?
nawjia
Posts: 1020
Joined: Sat Oct 23, 2010 8:20 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kaip rasti pirkėją?

Post by nawjia »

Nemanau, kad čia kas iš forumo :)
Yra tokie vardų medžiotojai, aš net girdėjau, kad geri pavadinimai yra pavagiami iš panosės vien paieškoje įvedus pažiūrėt ar vardas neužimtas. Nesiparinkim, ateis dar žmogelis ir pasiūlys nusipirkti ;)
`šėršė lia fam`
Laimis Žmuida
Posts: 1173
Joined: Wed Dec 17, 2008 1:00 pm

Re: Kaip rasti pirkėją?

Post by Laimis Žmuida »

Na, taip, būna vardų medžiotojai. Bet jeigu tai yra medžiotojas, tai jis gerai žino kas yra gamtinė žemdirbystė ir tikrai žino kur kreiptis. Tai jeigu jis ar ji nusipirko tą vardą, tada nesuprantu kodėl iki šiol nesikreipė. Juk žino kur. Nežinantis gi tokio vardo nepirktų. Todėl man atrodo, kad čia ne medžiotojas. Ir kažkas tikrai ateinančių į forumą arba bent jau į tinklapį. Gal tinklapyje paskelbt, kad ieškom www.gamtinezemdirbyste.lt savininko? Gal ten savininkas pamatys ir kreipsis į mus?
nawjia
Posts: 1020
Joined: Sat Oct 23, 2010 8:20 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kaip rasti pirkėją?

Post by nawjia »

aaūūŪŪŪŪŪ kolega, ieškom jūsų! 8-)
`šėršė lia fam`
Dainius.j
Posts: 13
Joined: Thu Feb 10, 2011 4:40 pm
Contact:

Re: Kaip rasti pirkėją?

Post by Dainius.j »

http://www.domreg.lt/whois čia galima pasitikrinti kas yra savininkas, kaip aš matau jo vardas yra Lukas, jam galima parašyti tokiu emailu [email protected].
Laimis Žmuida
Posts: 1173
Joined: Wed Dec 17, 2008 1:00 pm

Re: Kaip rasti pirkėją?

Post by Laimis Žmuida »

Ačiū, Dainiau, rašiau jau tuo mailu porą kartų, niekas neatsiliepia. :)
Post Reply

Return to “Verslas”