Nedarnaus gyvenimo priežastys

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

vigintas
Posts: 534
Joined: Tue Jun 15, 2010 11:52 am
Contact:

Re: Nedarnaus gyvenimo priežastys

Post by vigintas »

zoot
Posts: 684
Joined: Sun Feb 13, 2011 8:01 pm
Location: Kauno raj Karmėlava
Contact:

Re: Nedarnaus gyvenimo priežastys

Post by zoot »

Bet tas smegenų apdirbimas irgi turi ribas.Atsitinka štai kas http://kobtv.narod.ru/Petrov-kurs/sxemi ... -kob3.html pradeda gojams į galvas skverbtis žinios būtinos jų vergovei palaikyti ir valdančiųjų globalistų žinių lygis pasidaro lygus arba žemesnis už minios gojų žinių lygį .Ankščiau gojųs išmoko obliuoti lentą ir visą gyv su tuo pačiu obliumi obliuoja,niekaS nesikeisdavo,o šiandien gi išmokinai gojų obliuoti o po keleto m. obliarka kitokia su kitokia programa ir reikia permokinti ,ko pasekoje gojai ima ir sužino daugiau už juos valdančius globalistus. O yra toks dėsnis kad valdantis turi žinoti daugiau už valdomąjį kitaip valdymas tampa neįmanomu. Būtent dabar ,šiais laikais ir vyksta tas lūžis,tiktai kadangi amlitudė didelė daugelis nematome,bet tikiuosi netgi plika akimi matome finansų architektūrą,valdymo schemas manau nebereikia būti analitiku kad pamatyti demokratinės sistemos visišką neįgalumą spręsti šiandienos problemas, kai prekiu niekam nebereikia (perprodukcija) darbo vietų mažėja(nedarbas) ir globalistai savo apgailėtinomis smegenimis nieko kito nesugalvojo kaip tiktai naikinti -mažinti gojų populiaciją,kadangi ir resursai į pabaigą o norisi viską prigriebti.O visa tų blogiečių sistema laikosi tiktai ant tikėjimo. Žmonės-gojai elgesi pagal kritinės masės dėsnį ty pagal 100 beždžionių principą taigi atsiras kritinė masė ir nueis visi gojai iš paskos statistiškai.Yra paskaičiuota kad užtenka 0,2 proc populiacijos kad būtų kritinė masė/arba globalistų pagrindinis valdymo principas žydų(informacinės armijos karių) turi būti nuo 0,2 proc nuo populiacijos padaugėjus procentui vyksta ,,apipjaustymas,, pagromai . Šiandien gi ir ši paslaptis tapo vieša ir kuriami nauji info armijos kariai ,sentologų sekta ir pan nesąmonės.
Valdas
angela
Posts: 137
Joined: Fri Jan 14, 2011 1:39 am
Location: Jonava
Contact:

Re: Nedarnaus gyvenimo priežastys

Post by angela »

Fainuoliai ,jūs tiek iškapstot .... ( čia tikrai nuoiširdus susižavėjimas )
o dabar truputį nuo temas ....na gal ir nevisai!
Šiek tiek apie apie vaikystę:
Šiandien visokie mokslininkai nustato ką mums valgyt ir ko ne. Skaitom, skaitom, darom išvadas , kažką pasirenkam, kažką atmetam..... pagal ką?
Pateikia viską vitaminų, mineralų lygyje..... vėl kažką atsirenkam ir t.t.
O aš prisimenu vaikystę. Augau dar tais tarybų laikais ir maisto asortimentas buvo ribotas( neskaitant tų, kurie gaudavo po blatu) labai patikdavo rubarbarai ir rūgštynės, aš tauos dalykus valgydavau be cukraus ir visada buvo šventė , kai tik to galėdavau gauti. Mane net taip tėvai viliodavo į gamtą ....pažvejoti. – va... toj pievoj auga rūštynės, ir netoliese apleista sodyba( kur auga rubarbarai)- Varydavau pati pirma!
Atrodytų lyg ir nieko čia tokio, bet aš savo dukrai net su cukrum negaliu to įkišti. Kas čia dabar gaunasi? Skoniai atrofavosi, ar jau aš tokia nustękus buvau, kad man to reikėjo.
Vėl gi, smulkmena... pamirštam.
Kai man trūkdavo kokių tai maisto medžiagų – pati jų susirasdavau. Žaidėm su draugėm kur tai darželį.... o ten tik už tvoros vyšnios auga. Faktas.. visos mes jau medį ir skabom, bet besakabydama aš pamačiau vyšnios sakų... va ir prireikė man jų. Skanūs, lipnūs(lyg kamtoškė)... porą nusilaužei ir gana. Paskui bežaisdama pamačiau begonijų.. taip traukia, gi nusilaužiau porą žiedų ir to pakako.
Iš kur aš vaikas būdama žinojau ką man valgyt?
Gerai rūgštynės ir robarbarai... man tai pasakė. O visa kita? Gal galvojat , kad mane mama mokino kaip sakus , begonijas , klevo , liepų šviežius lapus valgyt. Šiandien dar gyva... o po mišką laksčiau jau nuo vaikystės. Kodėl nesusigundžiau paragaut nuodingų uogų! Jos gi irgi gražios. Iš kur aš žinojau ką man ragaut, ?
Išvada tik viena… kas svarbiausia prarasta
Labai norėčiau tai atgal atgauti
inga30
Posts: 980
Joined: Fri Jan 21, 2011 7:25 pm
Location: Kaunas romainiai
Contact:

Re: Nedarnaus gyvenimo priežastys

Post by inga30 »

Man teko ir nuodingu uogu paragaut,sesė teisingiau primaitino tai pamenu tarpelius klinikose ir kad bloga buvo ir daug vėmiau.
laisvas kaimietis
Posts: 1083
Joined: Sat Aug 28, 2010 11:02 am
Location: Virbalų k., Ukmergės raj.
Contact:

Re: Nedarnaus gyvenimo priežastys

Post by laisvas kaimietis »

Išvada tik viena… kas svarbiausia prarasta
Labai norėčiau tai atgal atgauti
O kas prarasta? Vaikiškas smalsumas? Elementariausios juslės(kvapas, skonis)? Manau tiesiog reikia į viską žiūrėti kiek paprasčiau, kaip vaikystėj - juk niekas realiai nepasikeitė ;)
Žilvinas Žurauskas
vigintas
Posts: 534
Joined: Tue Jun 15, 2010 11:52 am
Contact:

Re: Nedarnaus gyvenimo priežastys

Post by vigintas »

Pasikete tik amzius, vaikui nereikia rupintis maistu, stogu ir daugeliu kitu buitiniu dalyku, vaikui nereikia rupintis savo saugumu, vaikas neturi atsakomybes uz savo vaikus ir anukus... O siaip pasikeite tikrai ne daug kas, ir poilsio metu labai smagu pasiausti kaip vaikysteje :)
Žibutė
Posts: 468
Joined: Mon Sep 06, 2010 11:17 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Nedarnaus gyvenimo priežastys

Post by Žibutė »

Aha, sutinku visu 100 :D

Kaifas pasakyti dukrai: "tu dabar užsikimšk ausis, mes ... dūksim" ir siausti su anūkais slėpynių, (didysis vyrukas 4,5 metukų, mažajam biržely bus 2) kada visi tik kvatojame, klikename, slapstomės ir vieni kitus "surandame", ir dar vaikai žviegia kiek gerklės leidžia, bet žviegia su tokiu vaikišku "saldžiu" malonumu, kad nėra smagesnių momentų :lol:
Post Reply

Return to “Gyvenimo darna”