Maisto gamybos receptai

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Vėjai
Posts: 536
Joined: Wed Jun 23, 2010 7:10 pm
Contact:

Re: Maisto gamybos receptai

Post by Vėjai »

O gal visai nereikia tų sulčių spausti. Kuo mažiau tą vaisių ir daržovę kankinti. Mano dukra, kai dar buvo maža, visai nevalgydavo jokių sumaišytų ar sutarkuotų daržovių. Vietoj kopūstų salotų aš jai padėdavau gabalą kopūsto, morką, obuolį ir krapų. Viską suvalgydavo, o jei sutarkuodavu ir sumaišydavau salotas tai nevalgydavo. Galvoju, kad vaikai tikriausiai geriausiai žino, kaip geriausiai maitintis. Tik suaugę dažniausiai jiems to neleidžia.
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Maisto gamybos receptai

Post by lugne »

maniškė irgi tik taip daržoves valgo. Tiesiog žalias, kai aišku kas kur yra. O kiek bandžiau salotų pasiūlyt, tai išklausinėja visą sudėtį ir galiausiai pareiškia, kad ko nors iš komponentų ji nevalgo, nors žinau, kad vieną tai valgo :). Beje, nei virtų, nei keptų, išskyrus bulves taip pat. Tai ir aš vis pagalvoju, kad taip turbūt sveikiausia.
Jurga Stoškutė
Dovile
Posts: 84
Joined: Mon Jul 13, 2009 6:54 pm
Location: Vilniaus raj.
Contact:

Re: Maisto gamybos receptai

Post by Dovile »

Pritariu, kad geriausia valgyti maista neperdirbtą, bet kartais taip norisi sulčių :) Laimi, aš nelabai įsivaizduoju kaip mėsmalė morkų sultis padarytų, bent maniškė sena rusiška, tai taikrai morkos nepriveiktų (arba aš nepriveikčiau sukdama rankeną :)
Apie sraigtinę daugiau rašo:
http://ekopirk.lt/eko-produktai/kitos-n ... reen-star/
Laimis Žmuida
Posts: 1173
Joined: Wed Dec 17, 2008 1:00 pm

Re: Maisto gamybos receptai

Post by Laimis Žmuida »

Na, ko neįveikia mėsmalė, tai tarkuojama su tarka. Kainuoja tris litus, paskui švelnių rankų darbas, nukoši ir... mmm... Bet aš prisidedu prie Vėjų ir sakau, kad geriau visą produktą valgyt ir nespaust sulčių. Ir darbo mažiau ir nekainuoja nieko, o ir naudos daugiau.
Vėjai
Posts: 536
Joined: Wed Jun 23, 2010 7:10 pm
Contact:

Re: Maisto gamybos receptai

Post by Vėjai »

Kažkaip kuo toliau, tai tuo paprasčiau visko norisi. Gerti skaniausia paprastą vandenį. Kai pagalvoju kiek laiko užtruksiu tarkuodama, sunkdama, po to visus rakandus išplauti reikia. Tą sulčiaspaudę irgi išrinkti ir išplauti, po to sudėti... Ne, aš jau geriau morką ir obuolį susismulkinsiu dantimis.
dobilė
Posts: 13
Joined: Sun Sep 05, 2010 11:03 pm
Contact:

Re: Maisto gamybos receptai

Post by dobilė »

Norėjau paaiškint, kodėl renkuosi sraigtinę sulčiaspaudę, o ne centrifuginę, kuri dulka nenaudojama ir nežinau, kur dėt. Sraigtinės sraigto paviršius yra keramikinis, ne geležinis. Viduj sraigto, lyg tai - nikelis. Išsunkia ir žoles, ko negali pasakyt apie centrifuginę. Kalbant apskritai apie sultis, nustatyta, kad, valgant vaisius, maistines medžiagas organizmas įsisavina 17proc, o geriant vaisių sultis -net 68 proc. Virškinimo laikas sutrumpėja irgi daug kartų. Aš, pvz., negaliu valgyti daug žalių daržovių. Streikuoja skrandis, galiu tik troškintas. O mano anūkas beveik nevalgo žalių daržovių, bet sultis geria su malonumu.
Na, apie rankinę malimo mašiną, tai jau geriau nereikia...Kiekviena šeimininkė supras, kiek darbo. Ir vargu, ar kas gero išeis. O ta sulčiaspaudė man dar patinka ir todėl, kad lengvai ardosi, plaunasi. http://www.ekopirk.lt yra panaši, bet truputį skiriasi.
Tokia mano patirtis. Kitų, aišku, kitokia.
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Maisto gamybos receptai

Post by lugne »

Jurga Stoškutė
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Maisto gamybos receptai

Post by saulius »

Aš upėtakius ruošiu dar paprasčiau greitam valgymui. Kilogramui file- maždaug valgomas šaukštas druskos ir tiek pat cukraus. Galima file įtrinti, o galima supjaustyt gabaliukais, sudėt į stiklainiuką, subert druską ir cukrų, gerai sukratyt ir pastatyt valandai vėsiai. Po valandos išverst į bliūdą ir- skanaus!
Saulius Jasionis
Vėjai
Posts: 536
Joined: Wed Jun 23, 2010 7:10 pm
Contact:

Re: Maisto gamybos receptai

Post by Vėjai »

Tai tada valgai žalią. Ar teisingai supratau?
Nes jei aš ruošiu žuvį folgoje ( dažniauiai žarijose, rečiau orkaitėj ) tai druskos ir prieskonių dedu labai saikingai ir tik prieš pat kepimą. Tada lieka tikras žuvies skonis ir aromatas.
Vėjai
Posts: 536
Joined: Wed Jun 23, 2010 7:10 pm
Contact:

Re: Maisto gamybos receptai

Post by Vėjai »

Čia aišku kalba apie šviežiai pagautą žuvį, o ne apie šaldytą maximinę.
Post Reply

Return to “Maisto gamyba ir konservavimas”