Switch to full style
Čia skelbiasi tie forumo dalyviai, kurie augina ar gamina kokius nors naudingus ir reikalingus produktus ne tik sau.
Atsakymo rašymas

VISKO ūkis

Ant Kov 24, 2015 10:59 am

Visko ūkis gyvena santarvėje su gamta, todėl visą ūkio augaliją auginame nenaudodami jokių trąšų, o daržoves- gamtinės žemdirbystės principu. Mūsų augintiniai nepenimi specialiais pašarais, o maitinasi tuo, ką užsiauginame savo ūkyje. Taigi ir pienelis, kiaušiniai, mėsytė yra visiškai natūralūs.Mes valgome natūralų ir sveiką, tikrą kaimišką maistą. Taigi, auginame sau, tačiau, galime užauginti ir Jums. Kviečiame tapti mūsų gėrybių valgytojais ir mes pasirūpinsime, kad Jūs visą sezoną turėtumėt šviežių žalėsių, o šalia žalėsių pasiūlysime ir kitų tuo metu ūkyje turimų gėrybių:
karvės ir ožkos pienas,(visą sezoną)
įvairus sūris, ( visą sezoną)
varškė,( visą sezoną)
vištų kiaušiniai, (visą sezoną)
mėsinių vištų skerdiena ( nuo liepos vidurio),
žąsiena ( rudeniop),
jautiena (rudenį ir pavasarį)
sūdyti lašiniai ( įvairiai).
Pamatyti mus galite https://www.facebook.com/pages/Visko-%C5%ABkis/226669757503271?sk=info&tab=page_info

Re: VISKO ūkis

Ant Kov 24, 2015 11:24 am

Kurioje vietoje įsikūrę?
Ar galima būtų aplankyti Jūsų ūkį tiesiog pasmalsauti, tiek daug visko gaminate, kaip ir besuspėjat. O forume mažai rašot, matyt laiko trūksta. Bet mums vis tiek labai įdomi tokių veiklių žmonių patirtis :)

Re: VISKO ūkis

Ant Kov 24, 2015 3:41 pm

Ir man labai norisi žinot kur jus esate?

Re: VISKO ūkis

Ant Kov 31, 2015 2:14 pm

Sveiki sveiki, senbuviai. :) Mes esame Lazdijų rajone. Maloniai kviečiame į svečius. Forume retokai lankausi, bent jau pastaruoju metu, anksčiau apsilankydavau dažniau, tik diskusijose nelabai dalyvaudavau,- nelabai rasdavau, ką padiskutuoti,- visų Jūsų patirtis tooookia, kad....nėra ką pridurti. Tačiau mokiausi iš Jūsų. Už pamokas- labai ačiū. Prižadu apsilankyti forume dažniau. :)
Atsakymo rašymas