Pakuotės

Apie auginimą ne tik sau...

Moderatorius: saulius

Re: Pakuotės

Standartinė saulius » Ket Gru 08, 2011 2:55 pm

Ąsotyje nepavežiosi, tam reikia puodynės. Ją galima apipint, kad nedūžtų, galima specialų krepšį turėt puodynei. Ir dangtį galima medinį padaryt, kad tvirčiau užsidengtų ir prisirištų. Supraskit, kad tokio pieno bus mažai, nereikės vežt į turgų bidonais. Toks pienas bus prabanga ir visas jo pateikimas turi atspindėt tą prabangą. Jei konkrečiai apie pieną- tai net ne šiaip maistas, o gyvybės šaltinis, ir valgytojas turi jau iš "pakuotės" suprast (įsivaizduokim, kad mes jau suprantam ;)), kad čia ne šiaip sau. O ir patys geriau jausimės.
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
 
Pranešimai: 8592
Užsiregistravo: Ket Spa 09, 2008 3:02 pm

Re: Pakuotės

Standartinė saulius » Ket Gru 08, 2011 3:07 pm

Prabanga turėtų būt ir visi kiti klubiniai produktai. Todėl "pakuotėms" tikrai nereikia gailėt laiko ir pastangų. Čia mūsų privalumas- produktų bus labai mažai.
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
 
Pranešimai: 8592
Užsiregistravo: Ket Spa 09, 2008 3:02 pm

Re: Pakuotės

Standartinė Žibutė » Ket Gru 08, 2011 3:39 pm

Va pagaliaaauuu Paveikslėlis
Sauliau, labai gerai apibrėžei.

Mes turime suvokti viena - kad mes kaip "ledlaužiai" keisim mąstymo ribas, įtvirtinsim kitokią kocepciją į patį maisto atsiradimą ir jo kokybės išskirtinumą.

VivaSol labai gerai pratrypė takeliuką žmonių mąstyme apie vienkartinius indus, pakuotes ir t.t. Tai super. Bet neprisiriškime prie jų, lai tai būna praėjusi praeitis. Mes kurkime SAVO koncepciją.

Galima paimti iš vartotojo užstatą už "tarą", nes ji bus specialiai gaminta tai produkcijai. Ir jei klientas norės, jis turės pilną teisę tą indą pasilikti, gal jam tai bus gražus daiktas, vertas sumokėtų pinigų (o mes imsime jo savikainą su "uodegyte").
Žinome, kad pienas geriausiai laikosi molyje, ir skonines savybes išlaiko. Puiku. Reiškia reikės turėti molinių puodynėlių. Ir ne bet kokių, bet puikiai atitinkančių šaldytuvo durelių vietą stiklo tarai laikyti.
Mažytė "smulkmena", bet bus svarbi.
Mes gi orientuosimės į labai turtingą vartotoją, kuriam ir "brendas" bei pateikimas turės būti "klasė". Na gal kai kurie tai darys iš snobizmo, bet mes gi dėl to žmonių neatmetinėsime neimdami į klientus ... nes pinigai "nekvepia" Paveikslėlis

Mediniai dangteliai netinka, bet yra civilizuotesnis dalykas - silikoninis žiedas tarpinė, koks ant stiklinių indų biriems produktams būna. Ir plauti gerai, ir dezinfekuoti galima. Kas žies indus, reikės kad tai būtų numatyta.

Seniausiai matau viziją - molinius indelius, kuriuose supilti lydytas sviestas, žąsies taukai, grietinė... Ir ant šono mūsų logo bei ant kilpelės lininiu šniūreliu prikabintas lapelis su pagaminimo-galiojimo data.

Dabar dėl tos minties, kad įpakavimus "klientas atsineša pats".
Na "nelimpa" man ir gana... Tiesiog "prisimatavau" tokio turtingo žmogeliuko mąstyseną. Daugelis nemanau kad bėgios su savo kašikais ar maximos maišais. Gal ir išvis nebėgios, o labai mielai pasiims jiems paliktus krepšius kokioje sutartoje LABAI PATOGIOJE vietoje. Ar išvis tik vairuotoją siųs paimti. Reikia ir tai numatyti bei atsižvelgti, žiūrint toliau į ateitį.

O kaip visus įpakavimus padaryti, gal ir jokios problemos nėra. Gal mes visi daug ką mokame, ir nesunkiai viską pasigaminsime "savo" rate.

Pavyzdžiui, aš moku siūti, turiu kuo . Galiu apsiimti gaminti visus siūtinius maišelius (duonai, sūriui...), ir net spec. krepšius produktams išvežioti (su "kišenėmis išorinėje ir vidinėje dalyje). O nunešti išsiuvinėti irgi nesudėtinga. Bus ir vaizdas, ir funkcionalumas.

O jūs?

Kas mokate žiesti?
Kas mokate medžio darbus pagaminti indelius medui?
Kas mokate dar ką nors ar turite minčių?
Juk viskas išsprendžiama. O žiema - toks metas, kada yra laiko ir mąstymui, ir pasidarbavimui rankdarbiaujant Paveikslėlis
Žibutė
 
Pranešimai: 468
Užsiregistravo: Pir Rgs 06, 2010 11:17 pm
Miestas: Vilnius

Re: Pakuotės

Standartinė saulius » Ket Gru 08, 2011 4:05 pm

Žiest nemoku, bet išmokt galima labai greitai, tiesiog niekada nebandžiau. Sunkiau tinkamą "tešlą" pasidaryt. Geriau moku lipdyt puodus senoviškais būdais, bet irgi svarbiausia- padaryt gerą masę. Yra Vilniuj "Puodžių cechas", ten yra gerų rekonstruktorių, išmanančių būtent buitinių indų (nuo akmens amžiaus iki vėl.viduramžių) technologijas, pas juos perkam puodus virimui. Bent seniau jie darydavo kursus. Dar yra "Amatininkų gildija", irgi lyg Vilniuj (bet galiu ir klyst), anie irgi labai gerus puodus daro.
Kokie turi būt indeliai medui?
O siuvinėt tai kiekviena moteris turi mokėt arba greitai išmokt.
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
 
Pranešimai: 8592
Užsiregistravo: Ket Spa 09, 2008 3:02 pm

Re: Pakuotės

Standartinė Egidijus » Ket Gru 08, 2011 5:52 pm

Mes visom keturioms už :) šią žiemą kaip ir neturiu darbų tai tikrai galėčiau meistrauti. Tekinimo darbuose ir drožinėjime turiu šiek tiek praktikos, bet norėčiau dar pasimokyti. Mane labai traukia molio minkymas, tikrai mielai išmokčiau žiesti puodus, puodynes ir kt. Gera mintis susiorganizuoti kursus, tai manau nestabdykime su tuo.
Mano žmona savo ruoštu mezga, siūvinėja kryželiu, bet galimi ir kiti siūvinėjimo būdai ir šiek tiek neria vašeliu. Ji siūlo gerą idėją ant puodynės ar kitos taros rišti lininę juostelę ar skiautę ant kurios galima išsiuvinėti kryželiu paveikslėlį, pavadinimą ar tiesiog ornamentą. Tai nėra sudėtinga padaryti ir nereikalauja daug laiko.. ;)
Egidijus
 
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: Šeš Gru 03, 2011 11:03 pm
Miestas: Vilniaus raj., Zujūnų sen.

Re: Pakuotės

Standartinė S1mas » Ket Gru 08, 2011 6:43 pm

Molyje emblemą galima būtų įspausti. Beje aš turbūt į molyną kraustysiuos :P
S1mas
 
Pranešimai: 447
Užsiregistravo: Ket Spa 28, 2010 11:21 pm

Re: Pakuotės

Standartinė S1mas » Ket Gru 08, 2011 6:51 pm

Kažkodėl ir man tas darbas su moliu visai prie dūšios. Kažkaip matyčiau save prisidedantį prie puodų gamybos :)
S1mas
 
Pranešimai: 447
Užsiregistravo: Ket Spa 28, 2010 11:21 pm

Re: Pakuotės

Standartinė Sigita » Ket Gru 08, 2011 9:37 pm

Pernai buvo Europos sąjungos parama puodams žiesti,gal ir dabar dar galima ją gauti.Tik man jau ten viskas baisiai painu.
Sigita
 
Pranešimai: 233
Užsiregistravo: Pir Kov 09, 2009 7:35 pm

Re: Pakuotės

Standartinė saulius » Ket Gru 08, 2011 9:41 pm

Taigi kiekvienas galit sau pasidaryt, pagal savo poreikius. Kol dar bus pieno...
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
 
Pranešimai: 8592
Užsiregistravo: Ket Spa 09, 2008 3:02 pm

Re: Pakuotės

Standartinė Sigita » Ket Gru 08, 2011 9:56 pm

Pieno kiek mes išgeriame,tai asmeniniams poreikiams vienos karvės reikėtų.Tai kol valdas kokias turėsime,puodų prisidarysime ;) .
Sigita
 
Pranešimai: 233
Užsiregistravo: Pir Kov 09, 2009 7:35 pm

AnkstesnisKitas

Grįžti į Verslas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron