Etiketės daigams

Girdėtos, skaitytos ir mūsų pačių atrastos bei išbandytos augalų auginimo ir dirvožemio priežiūros technologijos

Moderatoriai: Mama Smilga, dage, saulius

Etiketės daigams

Standartinė Urtica » Ant Vas 21, 2012 10:11 am

Jau pasėjau paprikas, gal 5 skirtingų veislių, laukia pomidorų sėja gal 9 veislės... turiu tokią techninė problemėlę - augalų etiketės. Pas mane visi užrašyti pagaliukai susmeigti į žemę užsipila mulčiu, o paskui ilgainiui visai pasimeta, o jeigu ir lieka ant plastikinio pagaliuko su markeriu užrašytas tekstas nuo saulės išblunka...
Aš norėčiau ant kiekvieno augalo kabinti po "medalioną" su veislės pavadinimu (panašiai kaip žymi vaismedžius parduotuvėse), taip būtu patikimiau nesumaišyti veislių. Gal kas gali patarti kur pigiau galima būtų įsigyti tų popierinių (neplyštančių) medelių etikečių nes ant jų galima rašyti paprastu pieštuku (pastebėjau, kad tekstas parašytas paprastu pieštuku nuo saulės neišblunka), o gal būna panašaus popieriaus, kuris sudrėkęs neplyšta, o ištepus nusiplauna, kur nors pirkti, susikarpyčiau pati...
Urtica

Etiketės

Standartinė saulius » Ant Vas 21, 2012 10:18 am

Ant kiekvieno augalo- labai nepatogu. Ant plastiko permanentiniu markeriu parašytas pavadinimas lauke išsilaiko keletą metų. O sumedėjusiems augalalams- man geriausiai pasiteisino folija, ant jos įspaustas užrašas niekada nenusitrina pats, o kai nori pakeist- išlygini ir vėl rašai.
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin

Re: Daigai vazonėliuose

Standartinė Audronė » Ant Vas 21, 2012 10:46 am

Aš tai naudoju vienkartinius plastmasinius peilius.Juos susmeigiu šalia augalų. Ir ant jų užrašau pavadinimą markeriu, skirtu rašyti ant kompaktinių diskų.Labai patogu ir per sezoną nenusitrina.
Audronė

Standartinė Urtica » Ant Vas 21, 2012 10:48 am

Na nežinau, bet permamentiniu markeriu darytas užrašas pas mane nesulaukdavo sezono pabaigos....

Pasidarė įdoku dėl užrašų ant folijos. Bet ji juk minkšta ir plyšta.
Kažkur skaičiau, kad tokias ilgai išliekančias žymas galima daryti ant aliuminio lakšto paimto nuo alaus skardinių, tik jos truputį riečiasi ...
Urtica

Standartinė saulius » Ant Vas 21, 2012 10:50 am

Aš naudoju kietesnę foliją, panašią kaip būdavo pieno dangteliai tarybiniais laikais.
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin

Standartinė MaryteN » Ant Vas 21, 2012 11:47 pm

Aš ant plastikinių peilių ar ant pagaliukų raižau su adata, aštriu galu peiliuku, yla ar smeigtuku.
MaryteN

Standartinė povils » Tre Kov 14, 2012 12:08 pm

Iš standesnio skaidraus plastikinio butelio prisikarpiau etikėčių. Gerai rašosi markeriu. Mažų augaliukų neužstoja
povils

Grįžti į Technologijos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių