Susapnavau:)

Čia galite pareikšti pastabas ir pageidavimus.

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Post Reply
Martynas

Re: Susapnavau:)

Post by Martynas »

Saulius rašė kad nori išgirst argumentus kodėl reikėtų gražinti saulius.r į forumą. Man būtų įdomu sužinoti argumentus kodėl jis buvo pašalintas, tada galėčiau pateikti savo kontraargumentus.
O portalo pavadinimas tai neskamba. Visų pirma siūlyčiau nenaudoti visokių brūkšnelių, taškelių ir kitų skyrybos ženklų nes tai apsunkina adreso įvedimą ir įsiminimą. Antras dalykas, kokiu tikslu naudojamas tas trumpinys "lit"? Jei tuo norima parodyti poratalo kilmės šalį, tai kam tada naudoti galūnę com? Ar ne geriau tada rinktis .lt? Tokiu atveju sutrumpėtų adresas, nereiktų skyrybos ženklų, tačiau visvien būtų aišku kad portalo kūrėjai iš Lietuvos. Dėl žodžio "nature" priekaištų neturiu, tik reiktų pagalvot ar tikrai tas žodis atspindi puslapio koncepciją ir ar nėra kitokių dviprasmybių verčiant į kitas kalbas.
nawjia
Posts: 1020
Joined: Sat Oct 23, 2010 8:20 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Susapnavau:)

Post by nawjia »

Aš leisiu sau šiek tiek susierzinti ir paprašyti NE ANALIZĖS kas ir kaip turėtų būti, o konkrečius ir laisvus (patikrintus) domenus.

Jei galima, tuo ir apsiribokime. O kai rinksimės iš daugybės jūsų pasiūlytų variantų, tuomet galėsime analizuoti ;)
`šėršė lia fam`
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Susapnavau:)

Post by saulius »

Šiandien jau pradeda "kalt" portalo karkasą. Schemą (techninę) vakar daugmaž apsvarstėm. Kas turit pasiūlymų dėl titulinių langų (temų)- prašom kuo greičiau.
Saulius Jasionis
laisvas kaimietis
Posts: 1083
Joined: Sat Aug 28, 2010 11:02 am
Location: Virbalų k., Ukmergės raj.
Contact:

Re: Susapnavau:)

Post by laisvas kaimietis »

Karolina, Martyno analizė labai vietoj. Vat aš nesugebėjau paaiškinti, kodėl man tas pavadinimas nelimpa, tai nieko ir nerašiau, bet Martynas aiškiai išdėstė būtent tai, kas man kliuvo. Tokia analizė tiesiog atkreipia dėmesį į tai, kas galbūt negerai ir duoda šansą pagalvot apie alternatyvas. Kai portalas pradės veikti, pavadinimo juk nebekeisi.
Žilvinas Žurauskas
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Susapnavau:)

Post by Mama Smilga »

Šiais laikais nieks nei adreso paraidžiui neįvedinėja (kopijuoja arba žymą saugo), nei verčia į kitą kalbą. Trl-brl pavadinkit, vistiek ras.
nawjia
Posts: 1020
Joined: Sat Oct 23, 2010 8:20 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Susapnavau:)

Post by nawjia »

Tas irgi tiesa, adresai ne įsimenami, o gūglinami pagal paieškos žodžius :)
`šėršė lia fam`
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Susapnavau:)

Post by Mama Smilga »

Taigi nebeblaškykim Sauliaus, tegu dirba.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Susapnavau:)

Post by saulius »

Neblaškot, aš reaguoju tik į konstruktyvius pasiūlymus, jų visada reikia.
Saulius Jasionis
laisvas kaimietis
Posts: 1083
Joined: Sat Aug 28, 2010 11:02 am
Location: Virbalų k., Ukmergės raj.
Contact:

Re: Susapnavau:)

Post by laisvas kaimietis »

O kas būtent kliūna? Kad brūkšnelis vidury, ar kad yra "lit" ir galūnė com?
Tai viskas, ką išvardinai ir kliūna. Kita vertus, kaip sako Mama Smilga, netiek čia svarbu, neimk į galvą. Turinys yra esmė, ne pavadinimas.
Pati idėja man labai patinka. Tikrai noriu prisidėt prie šito prasmingo reikalo. Gal tiesiog parodant tokį gyvenimo būda - nežinau, kaip čia geriau įvardint.
Žilvinas Žurauskas
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Susapnavau:)

Post by saulius »

Dėl brūkšnelio net nežinau kaip "pasiaiškint"... Labai gerai atrodė naturalit.com, bet buvo užimtas. Natura ir lit- pavadinimo trupiniai. O galūnė com todėl, kad portalas tarptautinis. Tokiam lt visai netinka.
Gali darytis savo puslapėlį.
Saulius Jasionis
Post Reply

Return to “Pastabos”