Ganyklos

Moderatoriai: dage, saulius

Re: Ganyklos

Standartinė Lowrell » Sek Geg 18, 2014 8:48 am

O jau kada žadate įleisti gyvūnų į tą lauką? Vidurvasary? I pas mus varputis dygsta, pienės, varnalėšos, dar visokių, bet kol kas nepažįstu. Įdomu bus stebėt, kaip keisis žolynas kai pradėsime ten ganyti. Dar kitas laukas buvo iš po bulvių, tai ten išlyginom ir dalį užsėjome. Visokių sėklų pasėjom. Liucernų, vikių, svidrių, eraičinų, bitinių facelijų, dobilų visų rūšių, net purpurinių biški :) Vikių lapeliai labai apkramtyti, o geriausiai auga iš visų išvardintų bitinė facelija.
Andrius V.
Lowrell
 
Pranešimai: 304
Užsiregistravo: Pen Bir 08, 2012 12:33 pm
Miestas: Paežeriai, Radviliškio r.

Re: Ganyklos

Standartinė saulius » Sek Geg 18, 2014 10:16 am

Į dalį lauko jau tuoj leisim telyčiukę, paskui vidury vasaros ir aveles. Kitą dalį, kuri skurdesnė, šiemet paliksiu šienui triušiams (ten daugiau kiečių ir visokių kitokių kvapnių žolių), o paskui gal triušių ganyklai, jeigu pasiteisins jų laikymas lauke. Pas mus aplinkui ankštinių žolių daug ir įvairių, turėtų pasisėt pačios. Žiūrėsim.
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
 
Pranešimai: 8592
Užsiregistravo: Ket Spa 09, 2008 3:02 pm

Re: Ganyklos

Standartinė saulius » Tre Geg 28, 2014 8:04 pm

Daviau telyčiukei guobų šakų. Net nustebau kaip skaniai ėda. Paskui oaskaičiau, kad guobos ir topoliai jau nuo senovės naudojami galvijų ir arklių pašarui, o berods Graikijoj net specialiai buvo tam auginami.
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
 
Pranešimai: 8592
Užsiregistravo: Ket Spa 09, 2008 3:02 pm

Ankstesnis

Grįžti į Zootechnika ir veterinarija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių