Pardavimo būdai

Apie auginimą ne tik sau...

Moderator: saulius

Post Reply
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Pardavimo būdai

Post by saulius »

Man irgi net liūdna darosi... Viena didžiausių sąmoningo žmogaus siekiamybių- savarankiškumas ir nepriklausomybė. O rūpintis kaip sumokėt mokesčius..., nelabai į tą pusę.
Saulius Jasionis
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Pardavimo būdai

Post by lugne »

Kiekvienas pasaulį mato savaip ir nėra čia ko liūdėti ar piktintis. Žmogus paklausė, kas ką žinojo, atsakė. Kiekvienas pats turi kovoti su savo baubais arba nekovoti, pasaulis margas.
Jurga Stoškutė
zoot
Posts: 684
Joined: Sun Feb 13, 2011 8:01 pm
Location: Kauno raj Karmėlava
Contact:

Re: Pardavimo būdai

Post by zoot »

D4ja margas.
Valdas
Rasa s.
Posts: 5
Joined: Fri Feb 20, 2015 10:35 am
Contact:

Re: Pardavimo būdai

Post by Rasa s. »

Oho kiek diskusiju sukele mano klausimai.
Dar karta dekui visiems uz atsakymus, patirti ir komentarus.
Kaip auginti as patirties kazkiek turiu, nors GZ man pakankamai naujas dalykas :).
As irgi pritariu Sauliui, kad didele vertybe yra savarankiskumas ir nepriklausomybe, bet panasu, kad ja suprantame skirtingai. Man mokesciu nemokejimas yra vagyste, priklausomai nuo masto, didele ar tik elementarus zulikavimas :D .
Jeigu as slepciau ir nemokeciau mokesciu, as tada negaleciau savo vaiku leisti i valdiska mokykla, mano tevai negautu pensiju, kompensaciju uz vaistus, negaletu patekti pas gydytojus t.t.
Valstybe, t.y. mes jos pilieciai, kainuojame nemazai.
Bet cia gi diskusija ne apie mokescius.
zoot
Posts: 684
Joined: Sun Feb 13, 2011 8:01 pm
Location: Kauno raj Karmėlava
Contact:

Re: Pardavimo būdai

Post by zoot »

O Dieve
Valdas
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Pardavimo būdai

Post by lugne »

Tik nereikia. Puikybė viena iš didžiausių ydų.
Jeigu žinote kelią, kuriuo galima eiti ir būti visiškai savarankiškais ir nuo nieko nepriklausomais, jei esate toli pažengę šiuo keliu, vis tiek nereikia niekinti žmogaus, kuris dar tik renkasi kryptį. Ištieskit draugišką pagalbos ranką, o ne užrieskit nosį, nes taip ir pargriūti į purvyną nesunku....
Jurga Stoškutė
zoot
Posts: 684
Joined: Sun Feb 13, 2011 8:01 pm
Location: Kauno raj Karmėlava
Contact:

Re: Pardavimo būdai

Post by zoot »

A ne apie nosį bet apie norą sistemą remti.
Valdas
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Pardavimo būdai

Post by lugne »

Ar pats gyveni visiškai be sistemos, visiškai nuo jos nepriklausai?
Jurga Stoškutė
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Pardavimo būdai

Post by saulius »

Jau krypstat nuo temos, bet nieko čia blogo- priklausomybių ir sistemų tema taip pat ne mažiau aktuali. Lugne, pati žinai, kad būtų nepriklausomu mūsų situacijoj nelabai išeina. Ir apie tai niekas net nekalba. Kalbam apie siekiamybę, ko norėtumėm. Ar savarankiškumo- tada reikia eit linkt to, ar tarnaut valstybei. Šie du dalykai nesuderinami. Patys gi čia pergyvenat, kad vaikus reikia skiepyt, kad gimdyt namuose draudžia, kad žemes leidžia pirkt bile kam ir bile kur, kad leidžia viską užteršt pesticidais, kad leidžia gamint ir pardavinėt nuodingą maistą, kad remia karus ir taikių gyventojų žudymus ir t.t. ir pan. Visa tai- mūsų valstybė, dėl kurios kyla klausimas: ar moralu ją remt, ar nelabai.
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Pardavimo būdai

Post by saulius »

Jeigu as slepciau ir nemokeciau mokesciu, as tada negaleciau savo vaiku leisti i valdiska mokykla, mano tevai negautu pensiju, kompensaciju uz vaistus, negaletu patekti pas gydytojus t.t.
Valstybe, t.y. mes jos pilieciai, kainuojame nemazai.
Rasa, aš esu įsitikinęs, kad valdiškos mokyklos- ne tik nieko gero, bet vaikų žlugdymas ir protinis luošinimas, senus tėvus turi išlaikyt jų vaikai, vaistai iš viso nereikalingi, jeigu žmogus jaučia atsakomybę pats už save, už savo sveikatą, gydytojai, kokie jie yra dabar, taip pat daro daugiau žalos, nei naudos. Forume apie tai nemažai medžiagos.
Saulius Jasionis
Post Reply

Return to “Verslas”