Degustacijos

Apie auginimą ne tik sau...

Moderator: saulius

saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Degustacijos

Post by saulius »

Puiku, ačiū. Pabandykim kiek konkrečiau. Mantai, kiek labiau skirtingų skanių pomidorų veislių turėsi liepos pabaigai? Kokių burokėlių? Čia jau ne turgus, neužtenka pasakyt, kad "mano pomidorai ir baršteliai GŽ", jie nieko nesuprantančiam žmogui turi iš tikrųjų skirtis nuo įprastų.
Sigita, ko turėsi?
Gal dar ką įdomaus galit pasiūlyt, apie ką aš nepagalvojau?
Jie nori jau dabar pradėt po truputį reklamuot mūsų žemdirbystę savo tinklapyje.
Taip pat mes galim siūlyt savo variantus: receptūras, pateikimo būdus ir t.t. Ir kuo daugiau įtakos turėsim šitam reikale- tuo mums patiems geriau.
Čia tik vienas iš variantų, pasakysiu, kad užauginsim ir viskas, laukiam vasaros. Pats turėsiu rezerve gerų daržovių, jei ką. Bet reikia pagalvot ir apie savo degustacinius renginius. Kas turit kokių minčių?
Saulius Jasionis
Sigita
Posts: 233
Joined: Mon Mar 09, 2009 7:35 pm
Contact:

Re: Degustacijos

Post by Sigita »

Pomidorų visokiausių nuo šviesiai geltonų iki oranžinių.Juodų,raudonų,žalių taip pat.Didelių ir mažų.Burokėlius šituos auginsiu
http://www.organiccatalogue.com/Seeds-V ... _info.html .Pupelių ,pupų turiu įdomių veislių.Morkų rusiškų kažkokių parsisiunčiau.Žodžiu turiu visko laba įvairiai.Visada turiu kažkiek perdaug.Pardavimui neauginsiu,bet degustacijai visko parinkčiau.Kad ,tk viskas gerai būtų,kaip visada.Tik va su burokėliais nelabai man sekdavosi,reikės truputį apie juos pasiskaitinėti.
MantasBarsys
Posts: 116
Joined: Fri Nov 26, 2010 8:21 pm
Location: Rokiškio apylinkės
Contact:

Re: Degustacijos

Post by MantasBarsys »

Mano auginami pomidorai:

Vidutinio dydžio ir dideli: Black from Tula (Rusiška, vidutinio dydžio tamsiai rudi su žalumu vaisiai), Azoychka (Rusija, geltoni, dideli), Earl of Edgecombe (naujoji zelandija, mėsingi, geltoni), power's heirloom (pailgi, geltoni)
Slyvos dydžio: Crazy (amerikietiška, raudoni vaisiai)
Vyšniniai: Galinas (Rusija, geltoni).

Burokėliai: paprasti Lietuviški, taip vadinami "kamuoliniai". Kilmė, pažystamos močiutės jau daug metų auginami. Bus matyt kokie jie.

Morkų, turėsiu "Paris market" prancūziškos, nedidukės, labiau į apvalumą, oranžinės. Na ir žinoma paprastų Nantes.
laisvas kaimietis
Posts: 1083
Joined: Sat Aug 28, 2010 11:02 am
Location: Virbalų k., Ukmergės raj.
Contact:

Re: Degustacijos

Post by laisvas kaimietis »

Užpernai gavau tų prancūziškų mažyčių sėklų parduotuvėj po 1 ct už pakelį už tai, kad kažką ten pirkau. Na gavau tai ir pasėjau. Paskui spjaudžiausi, kad užkibau ant kabliuko - užaugo tokios mažos slyvukės didumo, tai iš vienos morkos nė skonio pajust nespėji, o vietos lysvėje užima kaip normalios morkos.
Žilvinas Žurauskas
MantasBarsys
Posts: 116
Joined: Fri Nov 26, 2010 8:21 pm
Location: Rokiškio apylinkės
Contact:

Re: Degustacijos

Post by MantasBarsys »

Man tai patiko, mažos, gražiai atrodo patiekiamos, o laiku išrovus tikras delikatesas, peraugusi nepatiko.
Post Reply

Return to “Verslas”