Žemės ūkio ekologija

Bendroji ekologija - supratimo apie visas gyvenimo sritis pagrindas

Moderators: saulius, dage

Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Žemės ūkio ekologija

Post by Mama Smilga »

Klausytis širdies. Tas pats Saulius perspėjo, kad užteršto proto balsą galima klaidingai priimti už širdies balsą. Pilnai sutinku. O ar širdis neklysta? Ar kiekvieno širdis neklysta?
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Žemės ūkio ekologija

Post by saulius »

Nusiramink. Ir užuot aklai oponavus- parašyk bent vieną savo variantą. Bus produktyviau ;).
Ar aš sakiau, kad reikia viską atmest, ar kad viską, ką priimi, reikia tikrint?
Faktas- tai, kuo pats gali įsitikint. Atsipalaiduok nuo mokslinių teorijų, kurių negali patikrint
Širdis- tai toks organas. Ką tik katukui gabalą sušėriau. "Klausyti širdies"(perk.pr.)- tai vadovautis instinktu. Jis neklysta. O va nuomonės- dažniausiai klysta. Todėl jas reikia tikrint.
Saulius Jasionis
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Žemės ūkio ekologija

Post by Mama Smilga »

Ne vien oponuoju. Svarstau, kuo išmintinga vadovautis žmogui. Nepamirštu, kad širdis - raumuo. Mes juk vartojame perkeltine prasme.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Žemės ūkio ekologija

Post by saulius »

Puiku. Tuomet laukiam tavo varianto: kuo išmintinga vadovautis žmogui. Tik suprantama kalba, jeigu galima.
Saulius Jasionis
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Žemės ūkio ekologija

Post by Mama Smilga »

Kuo vadovautis, mes kartu ieškome. Mano variantas tinka tik man. Nors ir savo išvadas visuomet tikrinu: ar pasitvirtina gyvenime.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Žemės ūkio ekologija

Post by saulius »

Tinka tik tau ir negali parašyt? Tuomet aš išvadas jau pasidariau ;).
Saulius Jasionis
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Žemės ūkio ekologija

Post by Mama Smilga »

O kuo prasminga užsiimti žmogui šiuo laikmečiu? Didinti savo išgyvenimo galimybes - pritariu Sauliui. Įsigyti tam įgūdžių. Pasirūpinti, kad juos įsigytų ir vaikai. Iš ekologijų (nors iš tiesų žodis užvalkiotas) yra prasmė užsiimti tik savo gyvenimo, savo psichikos ir tėvystės ekologija. Tik čia mums kažkas pavaldu.
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Žemės ūkio ekologija

Post by Mama Smilga »

Sauliau. Niekados nieko nekviesiu vadovautis tik instinktais. Tai tolygu savižudybei. Matėme ne vieną kruvinąją revoliuciją.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Žemės ūkio ekologija

Post by saulius »

Nu va, pagaliau kažkas. Taip- savo gyvenimo ekologija. Bet ir ją visi skirtingai supranta. Aš parašiau apie visų veiksmų priežastis- tai ir yra "gyvenimo ekologija". Negalima juk vadovautis dalykais, kurių nepažįstam ir apie kurių teisingumą- neteisingumą nieko negalim pasakyt.
Bent supranti, kas yra "instinktas"? Be abejo, daugelio jų mes jau nesugebam atpažint, daugelis dar ankstyvoj vaikystėj susimaišė su įgytais šablonais. Bet instinktai- tas vienintelis laidas, per kurį mes siejamės su gamtos organizmu. Nebent tu- antgamtinė būtybė.
O jeigu turi geresnę logiką- reikia pagrįst ją savo gyvenimu. Tobula sveikata, gyvenimo džiaugsmu ir pan. Jeigu tavo logika sako, kad svarbiausia- "dvasinis tobulėjimas", tuomet tai neturi nieko bendro su gyvenimu.
Saulius Jasionis
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Žemės ūkio ekologija

Post by Mama Smilga »

Niekam absoliučiai niekas neįdomu, išskyrus "gerbūvį", o iš tiesų - glamūrą. Todėl nėra prasmės kažką kažkur kviesti, kažką patarti, ieškoti bendrų kriterijų - niekas neklausys. Sėdi liaudis prieš televizorių ir leidžiasi zombinama. Yra mąstantys vienetai, kurie patys ieško kelio.
Post Reply

Return to “Bendroji ekologija”