Obelys

Viskas apie sodininkystę

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

S1mas
Posts: 447
Joined: Thu Oct 28, 2010 11:21 pm
Contact:

Re: Obelys

Post by S1mas »

Bet kuris gyvūnas visada norės ir rinksis saldų daiktą. Karvė, kiaulė, ožka, višta, antis, triušis, šuo ir fazanas. Vartyk kaip nori. Kas turi būt sutrikę galvoj, kad norėtų sutraukiančio burną, nesaldaus, kieto, neįmanomo nuryti rojaus obuoliuko? a? Ir nepradėk apie pasirinkimo laisvę, - tokios čia nėra. Čia slypi, arba rimtas sveikatos sutrikimas ( kažkas link diabeto ), arba rimta paleo idėja. Aš sakyčiau, Ievos sekaso sindromas, bet nesakysiu, nes prieš tai dėl to vos neįsižeidei.. Mm?
nawjia
Posts: 1020
Joined: Sat Oct 23, 2010 8:20 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Obelys

Post by nawjia »

mm, dėl sekso eik pas savo žmoną, jos seksus ir nagrinėk :) manuosius sindromus palik mano vyrui. Čia rimtas patarimas.

Dėl rūgštumo, nesiginčysiu sveika tai ar ne. Man, kaip ir didelei daliai žmonių trūksta druskos rūgšties, bet kaip nekeista, ne visus ant rūgštelės traukia. Mano vyro visai netraukia. Bet rojaus obuoliukas jam padarė labai teigiamą įspūdį, manau, dėl puikaus aromato.

O beje, kada pats ragavai rojaus obuolį? Man susidaro įspūdis, kad kažkaip viskas čia ne taip - rojaus obuolys yra saldžiarūgštis, tvirtas, bet ne kietas, labai aromatingas, nežinau kaip kitų rūšių, bet goldeno sėklytės buvo labai įdomiai nekietos - sukramtai kartu ir nepajunti, nei kartumo, nei kietumo. Labai gaivus ir skanus obuolys, tikrai nesutraukiantis.

Gal tau teko tiesiog kokia nors puslaukinė ar neskani rūšis.
`šėršė lia fam`
S1mas
Posts: 447
Joined: Thu Oct 28, 2010 11:21 pm
Contact:

Re: Obelys

Post by S1mas »

Turiu pusiau rojaus obelį sode - ir žydi, ir lapai, ir obuolio vidus - raudoni. Vaisius - pusės kumščio dydžio. Labai sodru, daug rūgšties, daug taninų. Bet jei nieko viduj netrūksta - tikrai neskanu. Nežinau su kuo kryžminta. "Tikroji" rojaus obelis jau keliose vietose ragauta - daug mažesni vaisiai - dydžiu arčiau laukinių ir tikrai nieko gero.
Man tikrai nerūpi tavo asmeniniai reikalai. Man tik keista stebėt , kaip neskanūs dalykai tampa skaniais. Tai jau mano pomėgis. Tą ir tyrinėju. O čia jau ir tu, ir saulius esat geri tyrimo objektai. Visa kita - dzin.
nawjia
Posts: 1020
Joined: Sat Oct 23, 2010 8:20 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Obelys

Post by nawjia »

Tyrinėti ir mąstyti sau nieks nedraudžia, bet nebūtina savo klejonių rašyti viešai :)

Matai, tavo nemaloni patirtis dar nereiškia, kad viską žinai. Veislių yra įvairių, nes "rojaus obelis" sako lygiai tiek pat kiek ir "obelis".

Dabar geras laikas praturtinti savo žinias ir paragauti, kaip tik prinoko. Pabandyk Golden ir tuomet restartink savo tyrimus ;)
`šėršė lia fam`
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Obelys

Post by saulius »

Pas mane derėjo trys veislės: Ola, Dolgo ir Rojaus geltonieji. Skanūs visi, nors skoniai skiriasi, skiriasi ir sunokimo laikas.
Simai, nederėtų vertint net neragavus ir neturint supratimo apie ką eina kalba. O apie saldumą- absoliuti nesąmonė. Saldumo poreikį turi visi ir tam yra paaiškinimas. Tik jis nereiškia, kad saldumas- tai kažkas labai gero. Visi labai lengvai įgyja ir potraukį alkoholiui, tai pagal tavo logiką išeitų, kad alkoholio turi būt kuo daugiau ir kuo stipresnio, o tada jau visi kiti prieskoniai.
Saulius Jasionis
zoot
Posts: 684
Joined: Sun Feb 13, 2011 8:01 pm
Location: Kauno raj Karmėlava
Contact:

Re: Obelys

Post by zoot »

Sveiki. Reikalingi gerų žieminių veislių obelų skiepai.
Valdas
dage
Posts: 540
Joined: Fri May 20, 2011 3:07 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Obelys

Post by dage »

prie namų iš žieminių yra auksinis renetas, o gervėnupyje-baltarusiškas sinupas, kaštelė, lobo , noris.
Dalia
Eimutė
Posts: 682
Joined: Thu Sep 23, 2010 1:08 pm
Location: Širvintos
Contact:

Re: Obelys

Post by Eimutė »

Turiu "Bagatir". Saldžiarūgštis skonis. Šiek tiek primena skanių antaninių obuolių skonį. Labai gerai laikosi per žiemą. Dabar atrodo lyg ką tik nuskinti. Dar yra senoviniai "Čiornaguzai" . Bent jau mes juos taip vadiname. Rudenį jie būna nevalgomi, stora oda. Skaniausi pasidaro vasario kovo mėnesį. Saldesni už Bagatir. Tik "strėlių" nuo žemės pasiekiamų mažokai turi. Jau apšienavojau.
Širvintos
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Obelys

Post by saulius »

Ne žieminiai, bet turiu labai gerų Antaninių. Iš vasarinių labai gerų- vasarinių avietinių. Iš vėlyvų rudeninių- kaizerį Vilhelmą. Tai čia tokie elitiniai, o prastesnių irgi kažkokių yra.
Saulius Jasionis
zoot
Posts: 684
Joined: Sun Feb 13, 2011 8:01 pm
Location: Kauno raj Karmėlava
Contact:

Re: Obelys

Post by zoot »

Dėkoju visus reikės pradėti lankyti. Černoguž -juodasis renetas žieminiai. Yra apie 110 sėklinių poskiepių iš panašios į miškinę obelį sėklų
Valdas
Post Reply

Return to “Sodininkystė”