Žasys

Moderators: saulius, dage

lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Žasys

Post by lugne »

Mano irgi viena žąsis po kelias valandas pasėdi lizde, o po to visą dieną po lauką tūsinas. Ką daro naktį, nežinau, sėdi ar ne. Nemanau, kad čia ji rimtai peri, pūkų lizde irgi nėra, tik užkloja šienu.
Jurga Stoškutė
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Žasys

Post by saulius »

Gal jos tik tokios perėtojos ir yra. Nors Baisogaloj sakė, kad peri (nepasakė, kad kartais).
Saulius Jasionis
Saulius.Mikulskas
Posts: 21
Joined: Sun Feb 08, 2015 9:13 pm
Location: Trakai
Contact:

Re: Žasys

Post by Saulius.Mikulskas »

Nežinau kaip pas jus tos vistines zasys,bet is ju tikrai nieko gero nera, pats augynu jau jas 3 metus ir jau nezadu ketvirtus metus ju auginti...
zoot
Posts: 684
Joined: Sun Feb 13, 2011 8:01 pm
Location: Kauno raj Karmėlava
Contact:

Re: Žasys

Post by zoot »

Kame problema? :D
Valdas
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Žasys

Post by saulius »

Kokias tu laikai, Sauliau? Ir kodėl būtent tokias?
Saulius Jasionis
Saulius.Mikulskas
Posts: 21
Joined: Sun Feb 08, 2015 9:13 pm
Location: Trakai
Contact:

Re: Žasys

Post by Saulius.Mikulskas »

Na jus kaip supratau augynate vistines zasys is baisiogalos,as taip pat augynu is ten ,nieko vertos jos + giminingos begale kartu jau tai nieko gero nesako, augynu be ju dar 4 veisles zasu tikrai nesiskundziu tarp ju yra turinciu ir kovinio kraujo zasu,o situ vistiniu egresivumas nenusakytas jau cia ne mano vieno augintojo taip pasakyta apie sias zasys ...
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Žasys

Post by saulius »

Tai kokias konkrečiai laikai? Ir dėl kokių savybių, kodėl tas, o ne kokias kitas?
Saulius Jasionis
Saulius.Mikulskas
Posts: 21
Joined: Sun Feb 08, 2015 9:13 pm
Location: Trakai
Contact:

Re: Žasys

Post by Saulius.Mikulskas »

Augynu:skudurines,šteinbacherio,afrikines,lindovskas ir vistines zasys,tesiog pasirinkes jas buvau del idomumo ir galvuojau pasiperinsiu ju zasiuku per vasara pulka uzsiauginciau mesai ,bet nepavyko ,tesiog jis man minusa atnese ,o ne pliusa ,bet keisiu vistines i kita veisle ir labai sau galvos nesuku :)
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Žasys

Post by saulius »

Ai, tai čia Šteinbacheris, kur sakai, kad turi kovinio kraujo. Jų sukūrime dalyvavo Tulos žąsys. O dabar jau šteinbacheriam riesta, kiek girdėjau, reikia naujo kraujo. Vokiečiai Rusijoj ieško Tulos žąsų genų, o jų jau nėra...
Saulius Jasionis
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Žasys

Post by lugne »

Smagu, kad prisijungia žmonės turintys patirties ir ja dalinasi, nes mes čia dauguma "vakarykščiai ūkinykai" :D
Aš va internete prisiskaičiau apie tas vištines žąsis, kad labai fainos, o paskui save nurašiau kaip nekokią augintoją.
Jurga Stoškutė
Post Reply

Return to “Žąsys”