prisistatymas

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Hora
Posts: 776
Joined: Sat Jan 05, 2013 9:11 pm
Location: Pajūris
Contact:

Re: prisistatymas

Post by Hora »

kadangi dabar turėsiu dvi melžiamas karves- ožkų atsisakysim, taigi kai išeis ant žolė, bus parduodamos ir jos rudos, viena - tipinė alpinė, o kita- kakavinė- tik na- neilgaplaukės.
Mokaisi, mokaisi, ir vis vien durnas miršti.
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: prisistatymas

Post by lugne »

Man reikia!!!!!!!
Kada kur po kiek? O ožiukų jos turi/turės?
Jurga Stoškutė
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: prisistatymas

Post by lugne »

O plaukus priaugysim :lol:
Ir šiaip mum reikia kur vidury Lietuvos susitkt papliurpt, o tai tik dviese čia apie tas karves pliurpiam, kitiem gal ir skaityt neįdomu :lol:
Jurga Stoškutė
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: prisistatymas

Post by saulius »

Įdomu įdomu ;)
Saulius Jasionis
Hora
Posts: 776
Joined: Sat Jan 05, 2013 9:11 pm
Location: Pajūris
Contact:

Re: prisistatymas

Post by Hora »

neįdomias man temas aš apeinu, pvz nebedomina skiepijimas, kai supratau, kad vaisiai yra š... Tad kokių turių, tokių ir užteks. :D Ir tų pačių perteklius. Žiemai obuolių rūsin nebenešu.
Ožkos buvo kergtos su baltu beragiu kavalieriumu, kurio mamka duoda 6 litrus pieno, tad gimusios beragiukės ožkytės -viena balta(1 mėn amžiaus) ir viena labai šviesiai kakavinė( 4 parų)- tikriausiai pasiliks man pažaidimui- noriu pasižiūrėt kas užaugs. Kartu gimęs baltas beragis oželis(4 parų) galėtų kažkam gal veislę pagerinti?
Tamsiąją pati pirkau pernai po pirmo apsiožkavimo be ožiukų, nepigiai- 500 lt. Kadangi jau padėvėjau, parduosiu šiek tiek pigiau. Antroji, kakavinė irgi yra Alpinio ožio palikuonė. Abi pernai ant žolės, be miltų, davė po 4 litrus melžiant du kart.

Paveikslėlyje- beveik mano ožka, viens prie vieno:

Image
Mokaisi, mokaisi, ir vis vien durnas miršti.
dage
Posts: 540
Joined: Fri May 20, 2011 3:07 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: prisistatymas

Post by dage »

Įdomu, nors ir teoriškai:) Viską perskaitau.
Dalia
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: prisistatymas

Post by lugne »

Labai tiktų, tai kai jau susruoši parduot, duok žinią mano pusėn, atlėksim kad ir per visų Lietuvų.
Kaip charakteriai, ar laikai jas kartu ar atskiruose garduose ir kaip jos tarpusavy sutaria?
Jurga Stoškutė
Hora
Posts: 776
Joined: Sat Jan 05, 2013 9:11 pm
Location: Pajūris
Contact:

Re: prisistatymas

Post by Hora »

jos pririštos, netoli viena kitos, ir kakavinė kaip vyresnė, visad ragais stengiasi pasiekti tamsiąją, Čigonę, o anoji nusileidžia ir traukiasi. Reiks paleist į aptvarą ir pasižiūrėti kas nutiks, jei jos abi bus palaidos. O tau jų abiejų reik? Ožka niekad viena būt nenori, bet pas tave avys palaikytų kompaniją.
Mokaisi, mokaisi, ir vis vien durnas miršti.
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: prisistatymas

Post by lugne »

Dviejų dviejų, ir jei viskas bus gerai, ir dar reikės :D
Žinau, kad joms po vieną negerai.
Sutarėm su vyru, kad su Debesėliu vis dėl to teks atsisveikint, kad ir kaip būtų gaila.... Ale karvę vien tik dėl grožio laikyt tai jau biškį brangiai gaunas, užtai gavau leidimą ožkoms
Jurga Stoškutė
Hora
Posts: 776
Joined: Sat Jan 05, 2013 9:11 pm
Location: Pajūris
Contact:

Re: prisistatymas

Post by Hora »

tai Debesėlis dabar dėl veršiuko dirba. Koks jos tešmuo dabar- ar matosi, kad pieno pakanka? Ar veršis vis tampo ir tampo(taip anai ir reik :lol: )
Man irgi buvo, kai pirmais metais atsivedus karvė davė pieno, kad tik veršiui užteko. Vyras irgi kėlė triukšma- tu ką, karvę pirkai veršiui žindyt, ar kad mes pieno turėtume :lol: du mėnesius melžt nereikėjo. Nebuvo ko. Paskui tik ėmiau pusę atiminėt. Bet manoji nors nesispardė- šnypštė, su galva niuktelt stengėsi, bet nespyrė. Dabar puiki rami karvukė, senai nebešnypščia- nelaiko priešu. O telyčia, kai sudalyvavau gimdyme, leidžia mane lygiom teisėm su veršiuku(ar be jo) lįsti prie tešmens. O iki veršiavimosi tešmenį liest leido, bet už spenio timptelt- ne, šokinėjo ir taikėsi spirt.
Mokaisi, mokaisi, ir vis vien durnas miršti.
Post Reply

Return to “Lugnės ūkiniai bandymai”