Kodėl mes čia?

Vaikai, gandrai, česnakai...

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Kodėl mes čia?

Post by Mama Smilga »

Tuo metu, kai viskas keitėsi (santvarka, įprastas gyvenimas), keitėsi ir mūsų gyvenimas - kūrėme šeimą, savarankišką gyvavimą sodyboje... Laukėmės pirmagimio, ir negalėjome susitaikyti su ta mintimi, kad gimęs jis pirmiausiai įkvėps miesto smogo. Draugai vėliau klausė: kaime kūrėtės ar iš bėdos, ar iš idėjos? Iš pašaukimo. Tiek daug buvo mums reikšmingų dalykų, kurių nėra mieste, o kai atsikraustėme - atsivėrė dar daugiau. Vyras kartą sako: mieste žmonėms depresija, nes jie nemato gamtos vyksmų: ir žiemą, ir vasarą - tas pats asfaltas, ta pati varna...

Sodinome daržus, didinome prūdelį, veisėme gyvūnus - viską po truputį: šuo, katė, gaidys su višta, ožkelė. Būtent aš prašiau ožkos - bijojau, kad karvė mane nuspaus. Po metų - kitų jau viščiukų pulkelis, karvė, žąsiukai, triušeliai... Dabar matome, kad buvo labai teisinga plėstis palaipsniui - nepatrūkome ir negrįžome į miesto kalėjimą, kaip kartais nutinka. Šiuo metu gyvulių nelaikome, nes laukia susijungimas su vaikų šeima, ir vėl pradėsime...
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Kodėl mes čia?

Post by saulius »

Ką pradėsit? Naują ūkį?
Saulius Jasionis
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Kodėl mes čia?

Post by Mama Smilga »

Na taip. Nauji žmogučiai beldžiasi (jau anūkai), naujos šeimos naujas gyvenimas, naujas mano (močiutės) statusas - ir naujas ūkis.
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Kodėl mes čia?

Post by Mama Smilga »

Laimei, jauna šeima gerbia mano patirtį, dar pakišiu porą tavo knygų, jei stipriai spardysis...
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Kodėl mes čia?

Post by saulius »

Tai kad mano tik viena yra...
Saulius Jasionis
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Kodėl mes čia?

Post by Mama Smilga »

Iki persikėlimo tikrai antra suspės gimt. Gal anksčiau už anūką :P
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Kodėl mes čia?

Post by Mama Smilga »

Ir lauksiu tavo patarimų, kokią rinktis vištų veislę, kai jau matysiu, kokios joms bus sąlygos.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Kodėl mes čia?

Post by saulius »

Ta antra tai nežinau... Man jinai patinka, bet daug kam bus toks šioks toks sukrėtimas gal... :)
Saulius Jasionis
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Kodėl mes čia?

Post by Mama Smilga »

Labai gerai. Mano jaunimui reikia sukrėtimų. Ne vien gi jie man sukrėtimus turi daryt, kai iš studijų atlėkę ima sodą šienaut arba lapus jame grėbstyt.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Kodėl mes čia?

Post by saulius »

Tavo jaunimui tai patiks, beveik garantuoju.
Saulius Jasionis
Post Reply

Return to “Smilgų sodyba”