Pekino kopūstas "Emiko F1"

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Lina.Ž
Posts: 22
Joined: Mon Jan 13, 2014 11:01 pm
Contact:

Pekino kopūstas "Emiko F1"

Post by Lina.Ž »

Du metus auginau pekino kopūstus, tik pernai išaugo fantastiški. Pirmaisiais metais išaugo didelės puokštės žiedų, kurias labai greit kažkas suvalgė.
Aprašymas nuo pakelio: Olandiškas hibridas vasaros ir rudens derliui. Augalai nelinkę žydėti. Gūželės cilindriškos, standžiai susisukusios. Tinka vartoti šviežias, sandėliuoti apie du mėnesius. Vidutinis gūžių svoris 0,9-1,6kg.
Daigus užsiauginau namie, tik atšilus orams išsodinau į lysves (laiko nepamenu) ir augo po agroplėvele. Tik gerai įšilus žemei, buvo atidengti. Augo mulčiuojami žole, niekuo nepurkšti. Galvas suko sparčiai. Kadangi prisodinau daug, valgyti nespėjome, o vasaros viduryje 3-4 pradėjo leisti žiedynus. Kitus nupjoviau (liepos 3d.) ir susukus maistine plėvele šaldytuve išlaikiau apie 2 mėnesius. Žydėjo gausiai, bet sėklų subrandinimui visų negalėjau laikyti, nes pradėjo stelbti agurkus. Vieną palikau, šiek tiek sėklų gavosi(gal spėjo sunokti?), šiemet pabandysiu iš jų ką nors užauginti :) Žinau, kad hibridas, bet pabandyti bus įdomu.
Mano 3vnt. užauginti pekino kopūstai viršijo nurodytą svorį, kiti 1,5; 1; iki 1 kg. Rudens derliui susivėlinau užsiauginti daigus, tad užaugo menkos, kurios liko darže kaip maistas lysvių faunai :D
Attachments
Rekordininkas 2,6kg
Rekordininkas 2,6kg
Birželio 29d
Birželio 29d
Štai kokie gražuoliai
Štai kokie gražuoliai

Return to “Kopūstų veislės”