Gal ne kooperacija, o korporacija?

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Albertas Vilkas
Posts: 11
Joined: Fri Feb 19, 2016 6:57 pm
Contact:

Re: Gal ne kooperacija, o korporacija?

Post by Albertas Vilkas »

nu ,jeigu Petras turi dvara su 150 ha,tada kita kalba:)
tada ir as noriu prie sio projekto prisijungti.vien del patirties verta.
Petrai,ar pievos,ar arimai ten prie dvaro?
Sauliau,kaip vertintum ozku uki?kiek ozku galima laikyti?beliktu melzimo aparatus isigyti,o surius jau dabar turiu kam pasiust:)
dar ES parama cechui pramusim,ir fabrikelis busimai korporacijai garantuotas.
MaryteN
Posts: 307
Joined: Sat Dec 25, 2010 3:54 pm
Contact:

Re: Gal ne kooperacija, o korporacija?

Post by MaryteN »

Karbauskis pradėjo nuo didelių paskolų. Ir dabar įkeista bankui. Tokių pavyzdžių daugybė Lietuvoje. Dar girdėjau iš pasiskolinusių, kad bankai tai ir yra tie bizūnai, kurie spiria dirbti ir uždirbti.
MaryteN
Posts: 307
Joined: Sat Dec 25, 2010 3:54 pm
Contact:

Re: Gal ne kooperacija, o korporacija?

Post by MaryteN »

Ilzenberge po trijų metų pradėjo atsipirkti tik einamosios išlaidos - atlyginimai darbuotojams. Milijoninės investicijos pastatams tai klausimas, kada atsipirks.
Levaniškės
Posts: 13
Joined: Sat Feb 20, 2016 1:30 am
Contact:

Re: Gal ne kooperacija, o korporacija?

Post by Levaniškės »

Atleiskite, bet skaičių, faktų ir kitų detalių forume rašyti neetiška. Aš pilnai pritariu Sauliaus pirminei idėjai apie jungimasi, centro ir pan.atsiradimą, o tuomet vystymasis, puiku jeigu centras iš karto susidarytų didesnis su didesniu plotu, kapitalu ir t.t. dabar esantys gž ūkiai toliau dirba, centras turi tenkinti kažkokius tai visų interesus, reikia suprasti, kad tokie dariniai per dieną neatsiranda, tai dešimtmečio darbas.
Gal nereikėtų apskritai vartoti žodžio dvaras, nes sukelia asociacijas, emocijas įvairias.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Gal ne kooperacija, o korporacija?

Post by saulius »

Sutinku. Pavadinau "jungtiniu ūkiu", bet irgi kažkaip nelabai man... Na, sugalvosim geresnį apibūdinimą.
Saulius Jasionis
Levaniškės
Posts: 13
Joined: Sat Feb 20, 2016 1:30 am
Contact:

Re: Gal ne kooperacija, o korporacija?

Post by Levaniškės »

Mielieji, diskusijos apie Ilzenberga ar apie Karbauskį ir tik iš nuogirdų, pletkų lygio, apskritai ne šio forumo vieta ir tikslas. Ten visiškai kiti tikslai, jų siekimo priemonės ir galimybės, daryta kitu laikmečiu ir t.t. Aišku kažką pritaikyti iš jų patirties galima ir būtina, bet reikalinga tiksli informacija, patirtis. Paz. dabar dirbu didžiausioje LT agrobiznio korporacijoje LInas Agro, tai vėlgi visiskai kito tipo agrobiznio kompanija, bet apie tai kada nors...
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Gal ne kooperacija, o korporacija?

Post by lugne »

Visiškai sutinku
Jurga Stoškutė
Renata
Posts: 214
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:59 am
Location: Vilnius
Contact:

Re: Gal ne kooperacija, o korporacija?

Post by Renata »

Savaitaglį nebuvau prie kompo prisėdus, tai dabar pamačiau ir (man) naujas idėjas, ir pasvarstymų, ir kelis entuziastus. Aš prie jūsų. Man patinka augint. Moku ir parduot, kai ne viena. Bet čia jau nei mano stiprioji vieta, nei įgimti gabumai, nei didelis noras tuo užsiimti. Noriu plėstis. Tiek plotu, tiek veikla. Šiuo metu tik daržovės ir uogos. Bendradarbiavimas leistų man šie tiek siaurinti asortimentą iki to kas TIKRAI geriausiai sekasi. Kai darai tik tai, kas geriausiai sekasi, tai ir rezultatai būna atitinkami. Beje, mano aplinkoje chemizuotų ūkių beveik nerasta....o štai plotų parduodamų ar potencialiai tam tinkamų - tikrai yra. Ir atstumas iki didžiausios potencialios rinkos - sostinės, sveiko proto ribose.
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Gal ne kooperacija, o korporacija?

Post by Mama Smilga »

Nu va, staigiai reikia supirkt žemes aplink Renatą.
Dezertyras
Posts: 5
Joined: Mon Jan 28, 2013 3:37 pm
Location: Vilnius-Pakalniai
Contact:

Re: Gal ne kooperacija, o korporacija?

Post by Dezertyras »

Yra tokis dalyks kaip jungtinė veikla (partnerystė). Manau pats paprasčiausias reikals biurokratine prasme būtų, nereiktų jokių atskirų juridinių asmenų steigt, tiesiog sudarai sutartį ir startuoji.
Post Reply

Return to “Gamtinės žemdirbystės išlikimo ir plėtros klausimai”