Forumo kokybės gerinimas

Čia galite pareikšti pastabas ir pageidavimus.

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Post Reply
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Forumo kokybės gerinimas

Post by saulius »

Forumas subyrės tuo atveju, jeigu jame niekas nerašys. Ir dabar kiek aktyviau bendraujama tik klubo forume, o čia- tokios tik šiaip šnekos, nieko įdomaus ir nieko naujo. Jeigu pastebėjai- forume bendrauja vis tie patys žmonės, jie ir liks, todėl forume absoliučiai niekas nepasikeis. O kas ateina iš smalsumo ir gaili šimtuko (vieno apsipirkimo maximoj arba moterims dviejų apsilankymų kirpykloj) bendrai gerovei- tokie GŽ plitimui neturi jokios įtakos.
Atsiradus mokesčiui neaktyvūs nariai labiau išnaudos galimybes, užduos daugiau klausimų, į kuriuos bus atsakyta- forumas nuo to pagyvės.
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Forumo kokybės gerinimas

Post by saulius »

Jeigu paliksim kaip yra- forumas tiesiog užges. Naujokai neranda reikalo "dalintis patirtim", o klausimų uždavinėt gal nedrįsta, senieji nieko nerašo naujokams. Niekas nieko nedaro...
Saulius Jasionis
inga30
Posts: 980
Joined: Fri Jan 21, 2011 7:25 pm
Location: Kaunas romainiai
Contact:

Re: Forumo kokybės gerinimas

Post by inga30 »

Naujokai tai patirties neturi,o klausimų geriau kad ir neužduotu visko neperskaite nes tie klausimai dažniausiai kartojasi.
Gal reiktu žiema kažkaip paėmus viena tema iš koki 20 lapu padaryt vieną su svarbiausia informacija ir taisyklėse parašyt kad neperskaičius temos nuo pradžių joje rašyt negalima?
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Forumo kokybės gerinimas

Post by saulius »

Tai kad jau pradėjau pertvarką... Pažadėjau- atsakysiu į klausimus. Kartojimasis gal nepakenks... Ir juk atsakymai, rašyti prieš metus ar du, jau morališkai pasenę, mes gi augam, mokomės, tobulėjam ;)
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Forumo kokybės gerinimas

Post by saulius »

Code: Select all

Baisu kad liks tik klubas kuris uždarai bendrauja ir keletas ne klubo narių ir bus viskas,o nauji nariai neateis ir gž plitimas sustos.
Įsivaizduok, kad forumas- tai vežimas. 99% į forumą ateinančių žmonių ieško SAU naudingos ir reikalingos informacijos, nori SAU susitvarkyt daržus, sodus ir galvas. T.y. didžioji dauguma nori pasivažinėt tuo vežimu, nori, kad juos nuvežtų į kažkokį jų išsvajotą tikslą, į kurį jie nežino kelio. Pasivažinėt labai gerai, bet kas tą vežimą trauks? Ar tu manai, kad pats riedės? Nebent nuo kalno...
Kiek žmonių ateina į forumą tam, kad KITIEMS suteiktų kažkokių naudingų žinių?
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Forumo kokybės gerinimas

Post by saulius »

Aš klausiu, kiek žmonių ateina į forumą DĖL TO, kad dalintųsi? Visi ateina ieškot informacijos, pagalbos ir pan. O įsivaizduok, kad man tų žinių trūksta ne mažiau, negu bet kam. Ir va aš ateinu į forumą ir užduodu klausimus. Paprastučius, iš biologijos ir agronomijos pagrindų. Ir man į juos atsakoma. Jeigu būtų pasauly toks forumas- aš neklausčiau kiek jis kainuoja, susitaupyčiau jau kaip nors... O čia- jau juokinga darosi. Jeigu žmogus neranda galimybės ar noro išlaikyt forumą- reiškia jis jam nereikalingas. Man va kralikai reikalingi, tai aš juos ir šeriu, ir šukuoju, ir būdeles darau... O varnos nereikalingos- tai jų nešeriu. Bet jos man ir kiaušinių nededa...
Visoj gamtoj vyksta energijos mainai ir tai yra visos gyvybės pagrindinis principas. O mes gi išsigalvojam, kad kažkas kažkam kažką PRIVALO duot, o kažkas turi teisę imt. Ne, brangieji- arba mes gyvensim pagal gamtos dėsnį ir dalinsimės energija, arba... kito kelio nėra.
Saulius Jasionis
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Forumo kokybės gerinimas

Post by Mama Smilga »

Šaltinis portalui pakankamas. Bet, aišku, kontraceptikų propaganda tikrai pjaunasi su prigimtiniais dalykais, natūraliu gimdymu, paleo, continuum ir pan. ir pan.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Forumo kokybės gerinimas

Post by saulius »

Forume aš nematau pakankamai požymių, kad jis galėtų tapti šaltiniu rimtam portalui.
O jis ir neturi tapt šaltiniu portalui. Forumo medžiaga sudarytų gal 1/10 informacijos kiekio, o gal ir mažiau.
Saulius Jasionis
inga30
Posts: 980
Joined: Fri Jan 21, 2011 7:25 pm
Location: Kaunas romainiai
Contact:

Re: Forumo kokybės gerinimas

Post by inga30 »

Ar yra galimybė redaguoti pranešimus arba sujunkti. galima būtų temas sutrumpint sukonkretinant informacija.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Forumo kokybės gerinimas

Post by saulius »

Lyg nėra... nepavyko dar atrast. Gal Gabrielė labai įsigilinus.
Saulius Jasionis
Post Reply

Return to “Pastabos”