Angoros triušiai

Moderators: saulius, dage

inga30
Posts: 980
Joined: Fri Jan 21, 2011 7:25 pm
Location: Kaunas romainiai
Contact:

Re: Angoros triušiai

Post by inga30 »

Tai ne ant grindų laikyt, o narvuose , o ant grindų viska mest . Nes jai padarysi grindis tai teks viska su šake pešiot , o šakos kai susipina tai labai nenori pešiotis. O ir tų šakų netaip mažai gaunas.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Angoros triušiai

Post by saulius »

A, tai tu sakai, kad triušidėj narvai turi būt? Aš maniau, kad kalbi apie triušidę, kur triušiai palaidi visi kartu. Matai, aš galvoju juos tik žiemai uždaryt patalpoj, o vasarą paleist aptvare ir lauko namukuose. Nu niekaip nesugalvoju kaip geriau... Žiemai tai manau tokiu principu padaryt kaip filmuke- tiesiog tvarte gardus, kaip kokioms avims. Pavasarį triušiai išeina laukan, išmėži ir viskas.
Saulius Jasionis
inga30
Posts: 980
Joined: Fri Jan 21, 2011 7:25 pm
Location: Kaunas romainiai
Contact:

Re: Angoros triušiai

Post by inga30 »

Galvoju ir aš visaip , tik kad daug vilnos nesusišiktų niekaip kolkas neišeina sugalvot, pradeda knistis ir pilnas kailis visokio š.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Angoros triušiai

Post by saulius »

Pas mane knisasi, bet nieko baisaus nepasidaro. Žinoma, jeigu per lietų, tai liūdniau būna...
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Angoros triušiai

Post by saulius »

Saulius Jasionis
inga30
Posts: 980
Joined: Fri Jan 21, 2011 7:25 pm
Location: Kaunas romainiai
Contact:

Re: Angoros triušiai

Post by inga30 »

Čia ne kirpimas , o pis..... ir kralikiui reik kokių narkotikų duot kad nepabėgtų kai toki zirzala ijungsi. Tos kur gerai kerpa mašinkos , bent avim tos lengvai gali sužalot, taip kad teks pešt turbūt.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Angoros triušiai

Post by saulius »

Tai ir pešu, net negalvoju kirpt. Šiaip įdėjau pažiūrėt, kam įdomu.
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Angoros triušiai

Post by saulius »

Va kaip atrodė ferma amžiaus pradžioj: http://www.britishpathe.com/video/angora-rabbit-farm
Saulius Jasionis
nawjia
Posts: 1020
Joined: Sat Oct 23, 2010 8:20 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Angoros triušiai

Post by nawjia »

Oho, tiems laikams kokios modernios technologijos.
`šėršė lia fam`
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Angoros triušiai

Post by saulius »

Vis nesuprasdavau kaip pas kitus žmones triušiai geri (kiek filmukuose mačiau)- padeda ir guli ramiai, peša, kerpa, daro su jais ką nori. O pas mus sukinėjasi, durnavoja, kandžiojasi, kai nusibosta- eina savo reikalais. O dabar yra viena patelė visai laukinė, neprisileidžia žmonių. Tai va ta pešama ramiausiai guli, gali daryt ką nori. Išvada: bijo. O prie rankų pripratintas triušis žmogaus nebijo ir jaučiasi laisvai, daro ką jam reikia.
Saulius Jasionis
Post Reply

Return to “Triušiai”