Ganyklos

Moderators: saulius, dage

Lowrell
Posts: 304
Joined: Fri Jun 08, 2012 12:33 pm
Location: Paežeriai, Radviliškio r.
Contact:

Re: Ganyklos

Post by Lowrell »

O jau kada žadate įleisti gyvūnų į tą lauką? Vidurvasary? I pas mus varputis dygsta, pienės, varnalėšos, dar visokių, bet kol kas nepažįstu. Įdomu bus stebėt, kaip keisis žolynas kai pradėsime ten ganyti. Dar kitas laukas buvo iš po bulvių, tai ten išlyginom ir dalį užsėjome. Visokių sėklų pasėjom. Liucernų, vikių, svidrių, eraičinų, bitinių facelijų, dobilų visų rūšių, net purpurinių biški :) Vikių lapeliai labai apkramtyti, o geriausiai auga iš visų išvardintų bitinė facelija.
Andrius V.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Ganyklos

Post by saulius »

Į dalį lauko jau tuoj leisim telyčiukę, paskui vidury vasaros ir aveles. Kitą dalį, kuri skurdesnė, šiemet paliksiu šienui triušiams (ten daugiau kiečių ir visokių kitokių kvapnių žolių), o paskui gal triušių ganyklai, jeigu pasiteisins jų laikymas lauke. Pas mus aplinkui ankštinių žolių daug ir įvairių, turėtų pasisėt pačios. Žiūrėsim.
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Ganyklos

Post by saulius »

Daviau telyčiukei guobų šakų. Net nustebau kaip skaniai ėda. Paskui oaskaičiau, kad guobos ir topoliai jau nuo senovės naudojami galvijų ir arklių pašarui, o berods Graikijoj net specialiai buvo tam auginami.
Saulius Jasionis
Post Reply

Return to “Zootechnika ir veterinarija”